Люстраторы занялись днепропетровскими судьями

02.02.2015 18:05

Днепропетровские люстраторы приняли участие в заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины в Киеве, по результатам – двух местных судей могут лишить должности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«Наши представители приняли участие в заседании ВККСУ и предоставили на рассмотрение комиссии ряд жалоб на судей Днепропетровска и области, полученных Люстрационным комитетом от граждан, в отношении которых были вынесены неправомочные решения.

Выслушав наши доводы и изучив предоставленные нами материалы, ВККСУ приняло решение: отложить рассмотрение вопроса о рекомендации для избрания на должность бессрочно двух судей, представляющих Днепропетровскую область:

Мирошниченко Наталии Вячеславовны - судьи Самарского районного суда;

Рыщенко Андрея Юрьевича - судьи Днепропетровского окружного административного суда.

Мы благодарим  всех граждан, предоставивших материалы, которые подтверждают нарушения в работе вышеупомянутых судей.

Люстрационный комитет продолжает свою работу и в ближайшее время в ВККСУ будут переданы документы и на других судей, к работе которых у нас есть претензии. На сегодняшний день мы обладаем всеми необходимыми материалами в отношении судей:

Кухтин Г.А. – судья Индустриального районного суда;

Бибик Н.Н. – судья Бабушкинского районного суда;

Решетняк Н.А.– судья Бабушкинского районного суда;

Чулинин Д.Г. - судья Бабушкинского районного суда;

Шевцова Т.В. - судья Бабушкинского районного суда;

Поштаренко О.В. - судья Самарского районного суда;

Овчаренко Н.Г. - судья Кировского районного суда;

Живоглядов  А.Н. – заместитель главы Магдалиновского районного суда.

Обращаемся с просьбой ко всем жителям города и области, пострадавших в результате необоснованных вердиктов  людей в мантиях.  Если у вас есть документы и материалы, подтверждающие судебный произвол не только вышеназванных судей, но и тех, которые не фигурируют в списке, мы будем рады получить интересующую нас информацию с целью доведения ее до Высшей квалификационной комиссии судей Украины», - говорится в сообщении Днепропетровского областного ЛК.

Читайте также: В Дніпропетровську з’явились представники «Чорної Сотні»

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю