В Дніпропетровську з’явились представники «Чорної Сотні»

29.01.2015 17:06

В Дніпропетровську відкрилась приймальна громадської організації «Золоті леви Чорної Сотні».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Однією з ключових ідей організації, є сприяння та участь у проведенні люстрації органів державної влади, з метою очистити державні структури від тих, хто зловживав владою та порушував конституційні права громадян.

«За допомогою конференцій, семінарів, популяризувати Українські ідеї, сприяти зміцненню суспільної єдності і громадянської злагоди в Україні.

Ми відкриті до співпраці з громадянами та іншими громадськими організаціями на благо нашої країни», - заявили у ГО.

Приймальня знаходиться на вул. Комсомольська, 45Б.

28 січня "Золоті Леви Чорної Сотні" спільно з ГО "Асоціація Сприяння ВЄД" підписали меморандум про наміри для подальшої співпраці у сфері розвитку України в Європейському напрямку. «Впевнені що інші громадські організації нашого міста приєднаються до нашої ініціативи і ми разом будимо наводити порядок у нашому місті», - зазначають у «Чорній Сотні».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Дніпропетровська обласна організація "Золоті леви Чорної Сотні"
Подробнее
Комментарии
Дніпро
22.12.2015
Золоті леви Чорної сотні - язик зламаєш. І для чого вони потрібн,і ці леви????
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет