Карточка днепрянина появится в этом году, - Яника Мерило

14.08.2018 11:00

Электронная карточка днепрянина заработает в этом году. Эту информацию советник мэра Днепра Яника Мерило подтвердила в эксклюзивном комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В этом году точно будет. Сейчас решается юридическая составляющая, а также прорабатываются техзадачи, как и на каком  стандарте этот билет должен заработать", - заявила она.

По ее словам, пока еще нет техзадачи и не до конца понятно, с чем она будет стыковаться. Функционал будет тот же: доступ к электронным и медицинским услугам, голосование за "Бюджет участия", электронный билет.

Читайте также: Надо ли кричать на Крещатике "Слава Украине"

"Но электронный билет, наверное, наиболее важный вопрос. Начинаем поэтапно с метро, как наиболее короткий и имеющий закрытый цикл, далее 1-й трамвай, и горэлектротранспорт Днепра. Затем ждем государственных стандартов, чтобы "состыковаться", - говорит советник мэра.

"Работа идет, ничего не затихло. Пока масштабируем терминал оплаты через банковские карточки, чтобы поддерживался любой формат банка. Есть вопросы по льготным категориям -  как адаптировать их, плюс маршрутки. Я уверена, в этом году пилотный проект будет запущен", - заявила Яника Мерило.

Читайте также: В Днепре планируется тестовый запуск единого электронного билета, - Камиль Примаков

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Днепрянин
14.08.2018
Id-карты с чипом и кредитных карт нам мало, давайте распилим бабло на ещё одном типе карт, которые никому не нужны.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю