Камиль Примаков призывает все комиссии горсовета свои заседания транслировать online

17.02.2015 17:46

Депутат горсовета от «Блока Петра Порошенко», председатель комиссии по образованию, культуре, молодежи и спорту Камиль Примаков предлагает присоединиться к инициативе общественных организаций вести прямую трансляцию заседаний постоянных комиссий горсовета, сделать их открытыми для горожан.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«На протяжении двух месяцев общественники ведут прямую трансляцию заседания нашей комиссии. Мы первая комиссия, которая начала практику трансляции заседаний. Призываю и другие комиссии у себя также быть открытыми для общества. Организовать трансляцию не затратно. Это может сделать каждый руководитель комиссии – в здании горсовета есть wi-fi, нужно лишь устройство для передачи видео через  интернет», - сказал Камиль Примаков.

По его словам процесс внесения и обсуждения проектов решений, которые рассматриваются на сессии горсовета, должен быть открытым.

«Горожане еще на стадии подготовки должны знать, какие вопросы предлагаются внести на рассмотрение сессии горсовета, какое решение по конкретному вопросу принимают фракции и персонально каждый депутат, как распределяются средства на городские нужды и другие вопросы. Общественность также сможет вносить свои предложения. Только после публичного принятия решений мы можем говорить, что горсовет работает открыто, и готов к диалогу с общественностью», - считает Камиль Примаков.

Читайте также: Управление культуры пытается замести следы неудавшейся аферы, - общественники

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат