Управление культуры пытается замести следы неудавшейся аферы, - общественники

17.02.2015 11:57

«Ранее на рассмотрение профильной комиссии глава управления культуры Евгений Хорошилов представил проект бюджета, в котором просил выделить более 33 млн. грн. на реконструкцию помещений бывших кинотеатров “Салют”, “Спутник” и “Красногвардеец”.
Тогда мы провели собственное расследование (http://goo.gl/frjVpe) и выяснили, что два из трех кинотеатров находятся в ипотеке и имеют задолженности по ней в сумме на 107 млн грн. Открывшиеся факты сорвали планы чиновников, и деньги из запросов убрали. Согласитесь, глупо ремонтировать здание, которое в любой момент может отойти банку, если конечно вы не в сговоре с банком», - пишут представители «Громадского контроля» на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Теперь управление культуры пытается замести следы неудавшейся аферы. Так, 12 февраля на свежесозданной странице (www.facebook.com/kulturadmr) управления в ФБ появилась запись (http://goo.gl/FrA39q), в которой говорится, что вопрос реконструкции кинотеатров никогда не поднимался *в программе социально-экономического развития города.Чиновники отлично умеют запутать людей. Действительно. В программе его нет. Да и вообще, в документе, который гордо именуют "Программа социально-экономического развития города на 2015 год" мало что есть, кроме копипаста "достижений" прошлых лет и пары страниц приложений с декларативными цифрами.

Но зато он есть в приложенных к этому посту документах, которые мы получили еще в начале января, и в которых указаны соответствующие суммы.

Чтобы пресечь попытки Хорошилова и Ко “уйти в отказ”, мы публикуем это видео, которое сняли на депутатской комиссии по культуре молодежи и спорту. На нем Евгений Хорошилов пытается “отвоевать” у комиссии те самые 33 млн. грн. на те самые кинотеатры.http://youtu.be/8SgTm9qyaqo

P.S. Умиляет тот факт, что фейсбук-страница управления создана в день публикации нашего расследования о воровстве на елках Днепропетровска (http://goo.gl/JJusJU). Мы до сих пор так и не поняли, почему елка в парке Шевченко стоила в 85 раз дороже центральной елки Львова…», - пишут общественники.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Міністерство інфраструктури України наказом від 03.06.2019 № 413 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 21.06.2019 за № 649/33620) (далі – наказ № 413) затвердило зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.1997 № 363 із змінами та доповненнями (далі – Правила).

Слід зазначити, що форму товарно-транспортної накладної (далі – ТТН) викладено у новій редакції (додаток 7 до Правил).

Водночас, ТТН суб’єкт господарювання може оформлювати і без дотримання цієї форми за умови наявності в ній інформації про:

● назву документа;

● дату і місце його складання;

● найменування (прізвище, ім'я, по батькові) Перевізника та/або експедитора, замовника, вантажовідправника, вантажоодержувача;

● найменування та кількість вантажу, його основні характеристики та ознаки, які дають можливість однозначно ідентифікувати цей вантаж,

● автомобіль (марка, модель, тип, реєстраційний номер), причіп/напівпричіп (марка, модель, тип, реєстраційний номер);

● пункти навантаження та розвантаження із зазначенням повної адреси, посади, прізвища та підписів відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача, водія та/або експедитора.

Крім того, запроваджено товарно-транспортну накладну в електронній формі (далі – Е-ТТН), яка підписується за допомогою електронного підпису водія та/або експедитора, відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача. Створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання, знищення Е-ТТН здійснюється відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Також сторони можуть внести до ТТН будь-яку іншу інформацію, яку вони вважають необхідною.

Залежно від виду вантажу та його специфічних властивостей до основних документів додаються інші (сертифікати, свідоцтва тощо), що визначається правилами перевезень зазначених вантажів у паперовому та/або електронному вигляді.

У разі оформлення Е-ТТН супровідні документи також додаються в електронній формі. 

У разі оформлення ТТН у паперовій формі супровідні документи додаються в паперовій формі за підписом відповідальних осіб.

Наказ опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» 12.07.2019 № 52 і він набрав чинності також 12.07.2019.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що  ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383525.html станом на 10.07.2019 розміщено Єдиний державний реєстр суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383606.html розміщено Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового станом на 11.07.2019.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет