Яника Мерило рассказала о результатах проекта «Электронная очередь»

23.02.2017 11:14

За последнюю неделю 27% пациентов записались через интернет на прием к врачам в Центр первичной медико-санитарной помощи № 3, который находится на ж/м Тополь-2.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала советник мэра Днепра Яника Мерило, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В декабре мы запустили первую в Днепре электронную очередь в поликлинику. Точнее - в 3-м центре (Тополя).

На сегодня 27% пациентов записываются на прием врача через интернет!

Центр обслуживает 64 000 пациентов, и в год проходит примерно 320 000 визитов. По статистике первых почти 2 месяцев работы пациенты записались через интернет уже почти 6 000 раз!

Читайте также: В Днепре выделили 7,7 млн грн на «электронное здоровье»

В течение первого месяца записались через интернет 19% пациентов, и с каждой неделей процент записей через интернет постоянно растет и достиг уже 27%.

Если даже 30% будут записываться онлайн (повторные визиты врачи сами прямо вносят, и это большая доля визитов), то это более 20 000 пациентов в год! И это только первая из поликлиник.

При этом примерно 11% записывает регистратура, 27% через интернет, 49% прямо врачи и 11% медсестры», - написала она.

Читайте также: Филатов и его депутаты виноваты в том, что врачи Днепра 2-й месяц без зарплаты, - Начарьян

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось