Яника Мерило рассказала о результатах проекта «Электронная очередь»

23.02.2017 11:14

За последнюю неделю 27% пациентов записались через интернет на прием к врачам в Центр первичной медико-санитарной помощи № 3, который находится на ж/м Тополь-2.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала советник мэра Днепра Яника Мерило, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В декабре мы запустили первую в Днепре электронную очередь в поликлинику. Точнее - в 3-м центре (Тополя).

На сегодня 27% пациентов записываются на прием врача через интернет!

Центр обслуживает 64 000 пациентов, и в год проходит примерно 320 000 визитов. По статистике первых почти 2 месяцев работы пациенты записались через интернет уже почти 6 000 раз!

Читайте также: В Днепре выделили 7,7 млн грн на «электронное здоровье»

В течение первого месяца записались через интернет 19% пациентов, и с каждой неделей процент записей через интернет постоянно растет и достиг уже 27%.

Если даже 30% будут записываться онлайн (повторные визиты врачи сами прямо вносят, и это большая доля визитов), то это более 20 000 пациентов в год! И это только первая из поликлиник.

При этом примерно 11% записывает регистратура, 27% через интернет, 49% прямо врачи и 11% медсестры», - написала она.

Читайте также: Филатов и его депутаты виноваты в том, что врачи Днепра 2-й месяц без зарплаты, - Начарьян

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю