В Днепре выделили 7,7 млн грн на «электронное здоровье»

20.12.2016 17:21

Советник городского головы Днепра Яника Мерило заявила, на финансирование программы электронного здоровья в 2017 году выделено 7,7 млн грн.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Сегодня прошел координационный круглый стол по «Электронной Днепропетровщине». Цели 2017 года области и города Днепра в полном масштабе совпадают. Также это очень круто, когда информационные системы и реестры создаются по одному стандарту и взаимодействуют, а не каждый изобретает свой зоопарк. Однозначно, общие приоритеты:

- создание реестра жителей (территориальных громад), которые взаимодействовали бы, передавая информацию друг другу;

- создание и масштабирование электронных услуг и стандартов электронных услуг;

- оптимизация услуг через ЦНАПы, то есть, анализ всех услуг, их упрощение, перевод в электронный формат и, где, возможно, вообще отмена (один городской или областной орган запрашивает у другого информацию, а не заставляет человека бегать со справкой);

- также, конечно, электронная медицина, где есть также проект с областью и мировым банком, а город выделили на этот год 7,7 млн грн на создание полноценных решений электронного здоровья", - рассказала советник.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат