Яника Мерило дала обещания на 2017 год

31.12.2016 12:45

Советник городского головы Днепра Яника Мерило на своей странице в Фейсбук поделилась планами на 2017 год.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Обещания на 2017 год:

1. Будет принят законопроект 4121 (электронный билет) и в Днепре запустится самая удобная и инновационная Карточка Жителя - Электронный Билет

2. Будет создан работающий пилот Мобил-ИД (и закон про довiрчi послугi)

3. Днепр продолжит быть лидером электронных услуг и будет одним из сильных лидеров электронного правительства и инноваций

4. В 2017 году поможем пилотировать на базе города еще 5 крутых стартапов, и 2017 будет "год технологий". В конце года ИТ-сфера скажет - "да, вы не только не мешали, но была и какая-то польза от города"

5. Создадим платформу, на которой города смогут обмениваться опытом электронного правительства и инноваций

6. Пилотируем карточку пациента в Днепре и масштабируем электронные очереди

Буду очень активно работать над популяризацией Петриковской росписи, и будет первый "учебник методологии", - написала она.

Читайте также: Борис Филатов пожелал днепрянам в Новом году «увидеть свет в конце тоннеля»

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю