Борис Филатов пожелал днепрянам в Новом году «увидеть свет в конце тоннеля»

30.12.2016 17:00

Городской голова Днепра Борис Филатов на своей странице в Фейсбук поздравил горожан с наступающими праздники.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В предверие Нового года я хочу сказать спасибо:

Руководителям государства за децентрализацию и реформу местного самоуправления. Это действительно очень круто. И поверьте, что сегодня мной не командует ни Президент, ни губернатор.

Силовикам всех вертикалей за то, что хоть и не помогали, но и не лезли в дела территориальной громады. Впервые за десятки лет мы избавились от государственного рэкета.

Моей команде. Разношерстной, подчас бестолковой и совершающей ошибки. Но искренне любящей свой город и желающей показать результат.

Депутатам горсовета, перешагнувшим гордыню и партийные разногласия, и объединившихся ради города. Ради города, а не ради мэра!

Моей семье. Ей было особенно тяжело.

Моим друзьям. Где бы вы не были (хоть в Тель-Авиве ) и как долго я вас бы не видел, но я знаю - вы всегда рядом.

Землякам. Жителям лучшего города на планете Земля. Знаю, что вы со мной и вы за меня (в том числе знаю, потому что слежу за социологией).

Всем, кто не разуверился.  Кто работает, а не болтает. Кто мечтает о лучшей доле для своей страны и своего народа.

Я желаю вам в 2017-м, чтобы война, наконец, ушла, проклятая, с нашей многострадальной земли. Чтобы пацаны перестали гибнуть. Чтобы, люди перестали нищать и увидели свет в конце тоннеля. Чтобы близкие не болели. Чтобы дети радовали.

Желаю вам обычного человеческого счастья, достатка и уверенности в завтрашнем дне.

У нас все получится. Вы же знаете, что я почти никогда не ошибаюсь в прогнозах.

С наступающим вас, други! С Новым Годом! С Новым счастьем», - написал мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю