Борис Филатов пожелал днепрянам в Новом году «увидеть свет в конце тоннеля»

30.12.2016 17:00

Городской голова Днепра Борис Филатов на своей странице в Фейсбук поздравил горожан с наступающими праздники.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В предверие Нового года я хочу сказать спасибо:

Руководителям государства за децентрализацию и реформу местного самоуправления. Это действительно очень круто. И поверьте, что сегодня мной не командует ни Президент, ни губернатор.

Силовикам всех вертикалей за то, что хоть и не помогали, но и не лезли в дела территориальной громады. Впервые за десятки лет мы избавились от государственного рэкета.

Моей команде. Разношерстной, подчас бестолковой и совершающей ошибки. Но искренне любящей свой город и желающей показать результат.

Депутатам горсовета, перешагнувшим гордыню и партийные разногласия, и объединившихся ради города. Ради города, а не ради мэра!

Моей семье. Ей было особенно тяжело.

Моим друзьям. Где бы вы не были (хоть в Тель-Авиве ) и как долго я вас бы не видел, но я знаю - вы всегда рядом.

Землякам. Жителям лучшего города на планете Земля. Знаю, что вы со мной и вы за меня (в том числе знаю, потому что слежу за социологией).

Всем, кто не разуверился.  Кто работает, а не болтает. Кто мечтает о лучшей доле для своей страны и своего народа.

Я желаю вам в 2017-м, чтобы война, наконец, ушла, проклятая, с нашей многострадальной земли. Чтобы пацаны перестали гибнуть. Чтобы, люди перестали нищать и увидели свет в конце тоннеля. Чтобы близкие не болели. Чтобы дети радовали.

Желаю вам обычного человеческого счастья, достатка и уверенности в завтрашнем дне.

У нас все получится. Вы же знаете, что я почти никогда не ошибаюсь в прогнозах.

С наступающим вас, други! С Новым Годом! С Новым счастьем», - написал мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат