Іван Маркевич: «Бійню під ОДА спровокував Денисенко»

27.01.2015 11:16

Громадський активіст Іван Маркевич заявляє, що криваві події під стінами Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року були спровоковані. Під час людської бійні втрати були з обох боків, але винні й досу не покарані.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Приблизно за тиждень до подій під ОДА 26.01.2014 р. на Дніпропетровському майдані з'явилось безліч "активістів", які у дуже нахабній формі вимагали "щось робити". При цьому будь-яка аргументація була відсутня. За декілька днів до подій з’явились якісь невідомі "актівисти", які активно кликали штурмувати адмінбудівлі, але не знали взагалі міста, перебуваючи на Європейській площі, питали де знаходиться ЦУМ. І ось настав день Х, коли всіх, кого можна було відмовити, я відмовив, і люди досі мені дякують за це.

Тоді на сцені з'являється такий собі Денисенко з групою прихильників. Спровокувавши бійню під час штурму ОДА, Денисенко дивним чином зник, але події під адмінбудівлею продовжились. Результатом цього стали безліч травмованих та затриманих людей, які навіть не мали стосунку до штурму. Мало кому відомо, але в той день дніпропетровський "Беркут" був у Києві, замість них влада поставила переодягнених у "Беркут" співробітників інших підрозділів міліції, не гребуючи навіть офісним "міліцейським планктоном". Тобто замовникам цього дійства потрібна була кров з обох боків.

Читайте також: На річницю подій 26 січня біля Дніпропетровської ОДА відкриють фотоекспозицію (ВІДЕО)

Завдяки цьому смерть одного з міліціонерів під час подій так старанно замовчується і навіть заперечується. У будь-якому випадку ці події повинні бути ретельно розслідувані, і я переконаний, що з часом країна буде знати "ціну" деяким героям. Зараз я можу тільки констатувати, що Удод, Колесников і Крупський досі не понесли ніякої відповідальності, Денисенко проштовхнули у народні депутати, а людей залишили зі своїми проблемами, травмами, смертю, виною.

Виникає питання - навіщо це все? ОДА ніхто не взяв, а події, які розгорнулись у лютому у м. Києві, поставили крапку на режимі Януковича. І ось відповідь на скрині, все це було заради того, щоб захопити рейдерским чином майдан, перехопити ініціативу, поспекулювавши на настроях людей, та зробити "впізнаним" Денисенко. А чи варта така кар'єра людських страждань? І хотів би нагадати фанатам всякого роду "професійних патріотів" , що більшість українців виходили на майдан не за гроші, не за кар'єру, а заради змін в країні, які, нажаль, досі не відбулись», - пише Іван Маркевич. 

Читайте також: Роковини кривавих подій біля Дніпропетровської ОДА (ВІДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Роза Давыдовна
20.07.2015
Андрей Денисенко, вечно бегающий бандит с автоматом....
ДяДяЖеНя
28.01.2015
Ким тільки не був А.Денисенко за десяток років його так званої громадської діяльності у Дніпропетровську. Як що організований ним "Град" якось ще вписувався у опозицію до тодішньої влади то далі його діяльність стала провокаційною та шкідливою для розбудови демократичного суспільства нашого міста.
А
27.01.2015
Ох и Ваня...
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет