Іван Маркевич: «Бійню під ОДА спровокував Денисенко»

27.01.2015 11:16

Громадський активіст Іван Маркевич заявляє, що криваві події під стінами Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року були спровоковані. Під час людської бійні втрати були з обох боків, але винні й досу не покарані.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Приблизно за тиждень до подій під ОДА 26.01.2014 р. на Дніпропетровському майдані з'явилось безліч "активістів", які у дуже нахабній формі вимагали "щось робити". При цьому будь-яка аргументація була відсутня. За декілька днів до подій з’явились якісь невідомі "актівисти", які активно кликали штурмувати адмінбудівлі, але не знали взагалі міста, перебуваючи на Європейській площі, питали де знаходиться ЦУМ. І ось настав день Х, коли всіх, кого можна було відмовити, я відмовив, і люди досі мені дякують за це.

Тоді на сцені з'являється такий собі Денисенко з групою прихильників. Спровокувавши бійню під час штурму ОДА, Денисенко дивним чином зник, але події під адмінбудівлею продовжились. Результатом цього стали безліч травмованих та затриманих людей, які навіть не мали стосунку до штурму. Мало кому відомо, але в той день дніпропетровський "Беркут" був у Києві, замість них влада поставила переодягнених у "Беркут" співробітників інших підрозділів міліції, не гребуючи навіть офісним "міліцейським планктоном". Тобто замовникам цього дійства потрібна була кров з обох боків.

Читайте також: На річницю подій 26 січня біля Дніпропетровської ОДА відкриють фотоекспозицію (ВІДЕО)

Завдяки цьому смерть одного з міліціонерів під час подій так старанно замовчується і навіть заперечується. У будь-якому випадку ці події повинні бути ретельно розслідувані, і я переконаний, що з часом країна буде знати "ціну" деяким героям. Зараз я можу тільки констатувати, що Удод, Колесников і Крупський досі не понесли ніякої відповідальності, Денисенко проштовхнули у народні депутати, а людей залишили зі своїми проблемами, травмами, смертю, виною.

Виникає питання - навіщо це все? ОДА ніхто не взяв, а події, які розгорнулись у лютому у м. Києві, поставили крапку на режимі Януковича. І ось відповідь на скрині, все це було заради того, щоб захопити рейдерским чином майдан, перехопити ініціативу, поспекулювавши на настроях людей, та зробити "впізнаним" Денисенко. А чи варта така кар'єра людських страждань? І хотів би нагадати фанатам всякого роду "професійних патріотів" , що більшість українців виходили на майдан не за гроші, не за кар'єру, а заради змін в країні, які, нажаль, досі не відбулись», - пише Іван Маркевич. 

Читайте також: Роковини кривавих подій біля Дніпропетровської ОДА (ВІДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Роза Давыдовна
20.07.2015
Андрей Денисенко, вечно бегающий бандит с автоматом....
ДяДяЖеНя
28.01.2015
Ким тільки не був А.Денисенко за десяток років його так званої громадської діяльності у Дніпропетровську. Як що організований ним "Град" якось ще вписувався у опозицію до тодішньої влади то далі його діяльність стала провокаційною та шкідливою для розбудови демократичного суспільства нашого міста.
А
27.01.2015
Ох и Ваня...
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет