Іван Маркевич: «Бійню під ОДА спровокував Денисенко»

27.01.2015 11:16

Громадський активіст Іван Маркевич заявляє, що криваві події під стінами Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року були спровоковані. Під час людської бійні втрати були з обох боків, але винні й досу не покарані.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Приблизно за тиждень до подій під ОДА 26.01.2014 р. на Дніпропетровському майдані з'явилось безліч "активістів", які у дуже нахабній формі вимагали "щось робити". При цьому будь-яка аргументація була відсутня. За декілька днів до подій з’явились якісь невідомі "актівисти", які активно кликали штурмувати адмінбудівлі, але не знали взагалі міста, перебуваючи на Європейській площі, питали де знаходиться ЦУМ. І ось настав день Х, коли всіх, кого можна було відмовити, я відмовив, і люди досі мені дякують за це.

Тоді на сцені з'являється такий собі Денисенко з групою прихильників. Спровокувавши бійню під час штурму ОДА, Денисенко дивним чином зник, але події під адмінбудівлею продовжились. Результатом цього стали безліч травмованих та затриманих людей, які навіть не мали стосунку до штурму. Мало кому відомо, але в той день дніпропетровський "Беркут" був у Києві, замість них влада поставила переодягнених у "Беркут" співробітників інших підрозділів міліції, не гребуючи навіть офісним "міліцейським планктоном". Тобто замовникам цього дійства потрібна була кров з обох боків.

Читайте також: На річницю подій 26 січня біля Дніпропетровської ОДА відкриють фотоекспозицію (ВІДЕО)

Завдяки цьому смерть одного з міліціонерів під час подій так старанно замовчується і навіть заперечується. У будь-якому випадку ці події повинні бути ретельно розслідувані, і я переконаний, що з часом країна буде знати "ціну" деяким героям. Зараз я можу тільки констатувати, що Удод, Колесников і Крупський досі не понесли ніякої відповідальності, Денисенко проштовхнули у народні депутати, а людей залишили зі своїми проблемами, травмами, смертю, виною.

Виникає питання - навіщо це все? ОДА ніхто не взяв, а події, які розгорнулись у лютому у м. Києві, поставили крапку на режимі Януковича. І ось відповідь на скрині, все це було заради того, щоб захопити рейдерским чином майдан, перехопити ініціативу, поспекулювавши на настроях людей, та зробити "впізнаним" Денисенко. А чи варта така кар'єра людських страждань? І хотів би нагадати фанатам всякого роду "професійних патріотів" , що більшість українців виходили на майдан не за гроші, не за кар'єру, а заради змін в країні, які, нажаль, досі не відбулись», - пише Іван Маркевич. 

Читайте також: Роковини кривавих подій біля Дніпропетровської ОДА (ВІДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Роза Давыдовна
20.07.2015
Андрей Денисенко, вечно бегающий бандит с автоматом....
ДяДяЖеНя
28.01.2015
Ким тільки не був А.Денисенко за десяток років його так званої громадської діяльності у Дніпропетровську. Як що організований ним "Град" якось ще вписувався у опозицію до тодішньої влади то далі його діяльність стала провокаційною та шкідливою для розбудови демократичного суспільства нашого міста.
А
27.01.2015
Ох и Ваня...
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат