Игорь Коломойский распустил общественный совет при ОГА

14.02.2015 12:50

Распоряжением губернатора Днепропетровщины Игоря Коломойского приостановлены полномочия общественного совета при Днепропетровской областной государственной администрации.

Об этом пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Завершилась двухлетняя каденция общественного совета при Днепропетровской ОГА, согласно постановлению Кабинета Министров Украины № 996 от 3 ноября 2010 года, которое на сегодняшний день является единственным официально регламентирующим деятельность общественных советов Украины документом, согласно которому и должна проходить подготовка к выборам в общественные советы. Об этом сообщил Глава Совета при Днепропетровской облгосадминистрации Алексей Лазько.

Сейчас продолжается работа по подготовке к созданию нового состава совета. Напомним, ранее стало известно, что в новый состав общественного совета при Днепропетровской ОГА не приглашают организации, возникшие после смены власти в Украине в 2014 году, то есть после Майдана. Это вызвало некий резонанс в кругах общественников Днепропетровщины. 

Читайте также: Днепропетровским общественникам разъяснили критерии приема в Совет при ОГА

 

Фото: Вадим Гайворонский

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
OBZ
14.02.2015
OBZ===organizacuia bor'bu so zlom//////// V UKRAINE NEOBXODIMO SOZDAVAT" SISTEMU OBSHESTVENNOGO SAMOUPRAVLENIIA NESOVMESTIMUIU S KORRUPTSUONNUM ANTINARODNUM OLIGARXICHESKIM UPRAVLENIEM.........UKRAINSKII NAROD SPOSOBEN SOZDAT" TAKUIU MODEL" RAZVITIIA KOTORAIA BU GARANTIROVALA VSESTORONNEE GARMONICHNOE SOVERSHENSTVOVANIE UKRAINSKOGO OBSHESTVA.........500.000===1.000.000 MAIDANU V REVOLIUTSUONNOI UKRAINE CHETKO DOKAZALI CHTO UKRAINSKII NAROD===ETO ZOLOTOI NAROD===ETO PEREDOVOI TSELEUSTREMLENNUI NAROD SPOSOBNUI SOZDAVAT" SAMUIU SOVREMENNUIU MODEL" RAZVITIIA..........UKRAINSKAIA REVOLIUTSUIA +++DOSTOINSTVA+++ NI V KOEM SLUCHAE NE ZAVERSHENA POTOMU CHTO UKRAINSKOE OBSHESTVO NE IAVLIAETSIA ISTOCHNIKOM UPRAVLIAIUSHIM SVOEI RODNOI STRANOI==== UKRAINTSU NE SOZDALI ESHE TAKOI SISTEMU POZVOLIAIUSHEI EDINOMU UKRAINSKOMU OBSHESTVU UPRAVLIAT" SAMIM SOBOI............NO TAK OBIAZATEL"NO PROIZOIDET=== OBSHESTVENNOE SAMOUPRAVLENIE=====ETO ABSOLIUTNAIA BUDUSHAIA REAL"NOST"..........SAMOE GLAVNOE===ETO STANOVLENIE MIRA V UKRAINE==== TO CHTO VUTVORIAET DIKTATOR PUTIN S UKRAINSKOI TERRITORIAL"NOI TSELOSTNOST"IU NAZUVAETSIA OBSHESLAVIANSKIM GENOTSUDOM I UKRAINSKII NAROD IAVLIAETSIA NAIBOLEE POSTRADAVSHEI STORONOI..........PUTINSKOE ADSKOE PRAVLENIE PO LIUBOMU VES" ETOT 21 VEK BUDUT OSUSHDAT" KAK SLAVIANSKIE NARODU TAK I VSE NARODU PLANETU............PUTINIZM ABSOLIUTNO OBRECHEN.........PUTINIZM=====ETO RUSSKII FASHUZM 21 STOLETIIA IAVLIAIUSHIISIA ISTOCHNIKOM ABSOLIUTNOGO ZLA NESUSHEGO VRASHDU NENAVIST" I NASIL"STVENNUIU SMERT".........++++++++++++SLAVIANSKIE NARODU===BELORUSSU UKRAINTSU I ROSSIIANE===OB"EDINIAITES" VO IMIA BOR"BU S PUTINIZMOM=====NAIXUDSHUM ZLOM NA ZEMLE...........
русс
14.02.2015
быдло-хамы и урки недобитые)))
Последние записи в блогах

Державна податкова служба виконала індикатив Міністерства фінансів України на І квартал з податку на додану вартість на 101,7%,  до бюджету додатково надійшло 400 млн гривень.

Сальдо ПДВ у січні-березні 2020 року становило 25,9  млрд грн, що на 10,1 млрд грн, або на 63,8 % більше за відповідний період 2019 року. Загалом з початку року до бюджету надійшло 65,3 млрд грн, відшкодовано 39,4 млрд грн податку на додану вартість.

При зменшенні бази оподаткування (обсягу оподаткованих операцій) у І кварталі 2020 року до відповідного періоду 2019 року на 0,14 %, задекларовані до сплати суми ПДВ зросли на 6,5 %, що у грошовому еквіваленті становить +4 млрд гривень. Цих результатів вдалося досягти завдяки підвищенню якості аналізу надходжень податку, ефективності адміністрування та впровадження нової системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків.

 «Ми дякуємо усім сумлінним платникам, які у цих складних для функціонування бізнесу умовах продовжують робити свій внесок у наповнення бюджету. При цьому податкова гарантує продовження поступу у боротьбі з мінімізаційними схемами з ПДВ. Це запорука повного та вчасного відшкодування для підприємств, які зараз особливо гостро потребують цих коштів», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

 

Подробнее

За перший квартал 2020 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області забезпечено до бюджетів усіх рівнів (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) 11 млрд 374,9 млн грн, що на 418,1 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Так, до державного бюджету впродовж січня – березня 2020 року надійшло 5 млрд 505,8 млн грн, що на 91,7 млн грн більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 5 млрд 869,1 млн гривень. Це на 326,5 млн грн більше фактичних надходжень січня – березня 2019 року.

За підсумками перших трьох місяців поточного року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано  3 млрд 994,2 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 350,8 млн гривень.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

Незважаючи на те, що строк обов’язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО для фізичних осіб – підприємців продовжено з 01.10.2020 до 01.01.2021, а для окремих видів діяльності до 01.04.2021 (відповідні зміни внесені Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»), необхідно зазначити, що застосування програмних РРО є зручним рішеннямдля бізнесу.

Так, перевагами застосування програмного РРО є:

● виключно онлайн реєстрація та онлайн передача (отримання) даних;

● створення Z-звіту в автоматичному режимі;

● сервіс використовується безкоштовно;

● можливість до 36 годин працювати в оффлайн-режимі;

● вибір за бізнесом – використовувати класичний чи програмний РРО.

Крім того, суб’єкти господарювання, які мають власні ІТ-підрозділи або     ІТ-компанії, що пропонують свої рішення для платників, зможуть розробити власні програми РРО. Ці програми, за допомогою запропонованих податковою АРІ, зможуть надсилати електронні чеки для фіскалізації на серверах ДПС та виконувати усі інші операції, що вимагаються законом про електронні РРО.

Відкритий АРІ дозволить бізнесу самостійно впроваджувати ІТ-рішення, які відповідають бізнес-процесам кожного з секторів економіки (у тому числі потребам окремих платників), та підключатись для можливості фіскалізації операцій без будь-яких додаткових сертифікацій, виключивши при цьому створення штучних монополій на ринку РРО.

Нагадуємо, що звантажити опис АРІ фіскального сервера можна за посиланням: https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/novini/410320.html

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що з 01.04.2020 застосовуються штрафи за необладнання та/або відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального до розпорядників акцизних складів, на яких розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1 000 куб. метрів.

Так, відповідно до п. 1281.1 ст. 1281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, а також необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра-лічильника спирту етилового на місці отримання та відпуску спирту етилового, розташованого на акцизному складі,

- тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 20 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Повторне протягом року вчинення на тому самому акцизному складі   будь-якого з вказаних вище порушень тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Слід зазначити, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено незастосування з 01 березня по 31 травня 2020 року штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, крім санкцій за порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах.

 

 

Подробнее