Главный коммунист Днепропетровщины незаконно живёт за счёт государства

01.05.2015 10:38

Экс-нардеп 6-го созыва, первый секретарь Днепропетровского обкома КПУ Сергей Храпов с 2012 года незаконно живет за государственный счет, продолжая занимать служебную квартиру в Киеве, выделенную ему Верховной Радой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Радио Свобода».

В связи с данным фактом Аппарат Верховной Рады готовит судебный иск, если коммунист продолжит игнорировать требование покинуть незаконно занимаемое жилье.

По закону сделать это Сергей Храпов должен был в течение трех месяцев после сложения мандата народного депутата, но до сих пор этого не сделал.

При этом депутат от КПУ Днепропетровского облсовета во время встречи с партийными и беспартийными жителями области рассказывает о «тяжелых временах, некомпетентных политиках и спасении страны в социализме». Таким образом местная ячейка КПУ готовится к местным выборам.

Читайте также: Тарас Шевченко став новим ідеологом криворізьких комуністів

Как это повлияет на рейтинг:
Первый секретарь Днепропетровского областного комитета КПУ, народный депутат ВРУ 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Сергей Храпов
01.05.2015
Может мне вам еще и свой Range Rover отдать?
сталин
01.05.2015
а сколько лет этому пиз....енышу?
Петр Симоненко
01.05.2015
Как дети малые - мы всегда жили за счет налогоплательщиков, вешая лапшу на уши, и будем продолжать. Нас часто называют проститутками - ну и что? да мы проститутки политические. Перетерпим - за ваши деньги любой каприз
Виталий Теплов
01.05.2015
Товарищ Храпов! Когда Вы заплатите нашей газете "Горожанин" зарплату?
Ленин
01.05.2015
Настоящий коммунист всегда должен поживиться за счет олигархии. Жрать из рук буржуев - наша привычка
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет