На Днепропетровщине верят в спасение социализма, КПУ готовится к местным выборам

11.02.2015 08:38

Депутат Днепропетровского областного совета, секретарь Днепропетровского ОК КПУ Сергей Храпов во время встречи с партийными и беспартийными жителями Никополя, Орджоникидзе и Марганца рассказывает о «тяжелых временах, некомпетентных политиках и спасении страны в социализме.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«Во власти находятся некомпетентные политики, которые попросту грабят население и государство. Происходящее – закономерный итог социально-экономического кризиса, в котором находится мировая экономика. Однако всего этого можно было бы избежать, если бы мир выбрал движение по социалистической модели развития», - говорит днепропетровский коммунист Храпов.

По его словам, КПУ настаивает на «мирном разрешении конфликта на Донбассе». Также Сергей Храпов заявил, что в конце 2014 года состоялся съезд КПУ, теперь партия готовится к местным выборам 2015 года.

Читайте также: Сторонники "федерализации" готовят спецстатус для Днепропетровщины

Как это повлияет на рейтинг:
Первый секретарь Днепропетровского областного комитета КПУ, народный депутат ВРУ 6 созыва
Подробнее
Комментарии
житель Днепропетровска
11.02.2015
Как интересно!!! Я что конкретно сделал Сергей Храпов, чтобы разрешить конфликт на Донбассе (чтобы настаивать)? Демагогия..Все плохие, а господин..(простите - товарищ) Храпов только он один знает, как нужно управлять государством; именно он Самый компетентный (а судьи кто?)
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский