Филатов заявил, что хочет забыть свое прошлое

03.11.2016 15:31

Городской голова Борис Филатов расказал, что не люит ходить в Верховную Раду, потому что это место вытягивает у него жизненную энергию.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Не люблю ходить в Верховную Раду. И хотя сегодня мне работать несоизмеримо тяжелее, чем народным депутатом, и хотя остался я со всеми коллегами (за исключением пары мразей) в хороших отношениях, но не люблю.

Это место вытягивает у меня жизненную энергию...

Походил, поговорил, увидел всех, кого хотел увидеть, все обсудил.

Прошлое часто хватает нас своими липкими ладонями.

Не люблю ходить в Раду.

И прошлое свое забыть тоже хочу.

Как можно быстрее...", - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра задекларировал более 1 млн долларов дохода.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
х
03.11.2016
что-то много мразей у тебя развелось, великий ты наш. Как называется город, который ты обещал оставить Днепропетровском? То-то, лижешь жопы, лижешь... А в Раду не "любишь" ходить потому, что там ты нолина...
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат