Мэр Днепра задекларировал более 1 млн долларов дохода

29.10.2016 17:25

Городской голова Днепра Борис Филатов внес в декларацию 3 квартиры, 6 земельных участков, жилой дом, машиноместо в паркинге города Киева стоимостью 159 тыс. 200 грн и коллекцию японского искусства.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Українські національні новини».

Так, две квартиры у Филатова есть в Днепре и одна в Киеве. Также мэр задекларировал два паркоместа в подземном паркинге в Днепре.

Среди ценного движимого имущества, кроме транспортных средств, он внес в декларацию пять наручных часов, коллекцию японского искусства и ювелирные изделия.

Отметим, что ювелирные изделия задекларировала жена городского головы Марина Филатова, стоимость самых дорогих из них составила 264 тыс. грн. Кроме того, были задекларированы одежда и исторические предметы коллекционирования.

В перечне транспортных средств есть: парусно-моторное судно, воздушное средство, три легковых автомобиля марки «Porsche», два авто «Mercedes», один «Jaguar» и другие.

Заработная плата, полученная по основному месту работы, составила 64 054 грн. Также мэр Днепра задекларировал и наличные средства в сумме 3600000 грн и 1112000 долларов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Клим
29.10.2016
Настоящий спаситель "своего" народа !
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю