Филатов заявил, что МАФ с Фестивального причала уберут

16.05.2017 13:27

Мэр Борис Филатов поблагодарил днепрян за небезразличие к городским проблемам и пообещал, что недавно установленный на Фестивальном причале МАФ вскоре уберут.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что на набережной, в районе Фестивального причала, установили огромный киоск. Руководитель управления рекламы и торговли горсовета Руслан Мороз в комментарии нашему изданию заявил, что МАФ стоит там на законных основаниях.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Корунд 05
16.05.2017
Алина, АТОшники, в отличие от диванных "героев" прошли курс выживания и не пустят своих детей кататься на скоростном электротранспорте по потоку живых людей (электропривод, в отличие от педального, позволяет быстро и легко набирать скорость). Кроме того они отлично знают, что больницы с раненными и травмированными - перегружены...
Алина
16.05.2017
Очень зря, это планировался сезонный пункт проката гироскутеров для детей :( Он должен был катать бесплатно деток АТОшников(((
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 10 місяців 2018 року в порівнянні з 10 місяцями 2017 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 3 %. Було оформлено 141 011 шт. МД (серед яких: 66 268 експортних МД та 60 949 імпортних) проти 136 895 шт. МД за 10 місяців  2017 року (серед яких: 64 031 експортних МД та 59 355 імпортних).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось