Главный по МАФам Днепра прокомментировал появление киоска на Фестивальном причале

16.05.2017 12:01

Сегодня, 16 мая, на Фестивальном причале появилась новая временная конструкция, которая сразу привлекла внимание горожан. По словам начальника управления рекламы и торговли Днепровского городского совета Руслана Мороза, новый МАФ установлен на законных основаниях, в нем будет базироваться пункт проката гироскутеров и электрических велосипедов.

Об этом он рассказал в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Его сейчас монтируют, поэтому пока что он серенький и страшненький. После на нем будет реклама, будет полноценный пункт проката технологических новинок. Все законно. Есть договор с коммунальным предприятием. В городской бюджет каждый месяц будет поступать сумма порядка 200 тысяч гривен», – сообщил Руслан Мороз.

Читайте также: На Фестивальном причале в Днепре установили огромный киоск (ФОТО)

Комментарии
Корунд 05
16.05.2017
Мало того, что доступ к Днепру перекрыт пивнушками под мостом, так теперь и по набережной нельзя будет пройти. Там будут носиться кроме самоорганизованных велосипедистов (более или менее безопасных) дополнительно завезенные гироскутеры с электровелосипедами по головам у прохожих... Вы бы там еще гонки на спортивных мотоциклах устроили с ездой по ступенькам или открытый тир...
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось