Филатов рассказал, почему сотрудники мэрии следят за его постами в Фейсбуке

06.09.2017 14:15

Мэр Днепра Борис Филатов признал, что сотрудники мэрии отслеживают его посты в Фейсбуке. По его словам, понятие "свиты" во власти остается неизбежным.

Об этом он заявил в эфире передачи "Васильевский остров" на 11 телеканале, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На вопрос ведущего Бориса Васильева - "Вам не кажется, что ваши сотрудники живут в соцсетях, чтобы первыми отметится в ваших постах? Подхалимаж" - городской голова ответил, что это неизбежно.

"Это роль любого человека, вовлеченного во власть. Это было и будет. Есть понятие – "свита". Главное, чтобы у меня не выросла корона", - прокомментировал он.

Читайте также: В Киеве понимают, что без Днепра тяжело победить, - Филатов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Ирина
06.09.2017
Она (корона) не выросла, она всегда была на месте! Она ж любые двери помогает открывать
Пьйотр
06.09.2017
Боря. У тебя корона - лица не хватает ее носить.
Андрей
06.09.2017
Лучше бы Филатов разрешил всем пользователям оставлять комментарии на FB, чтобы увидеть реальное мнение сторонних людей о своей работе. А так в комментариях просто ерунда однообразная.
Кира
06.09.2017
Корона у тебя, Борис-Мостостроитель, уже давно. И ты ее даже не думаешь снимать.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский