Филатов рассказал, почему сотрудники мэрии следят за его постами в Фейсбуке

06.09.2017 14:15

Мэр Днепра Борис Филатов признал, что сотрудники мэрии отслеживают его посты в Фейсбуке. По его словам, понятие "свиты" во власти остается неизбежным.

Об этом он заявил в эфире передачи "Васильевский остров" на 11 телеканале, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На вопрос ведущего Бориса Васильева - "Вам не кажется, что ваши сотрудники живут в соцсетях, чтобы первыми отметится в ваших постах? Подхалимаж" - городской голова ответил, что это неизбежно.

"Это роль любого человека, вовлеченного во власть. Это было и будет. Есть понятие – "свита". Главное, чтобы у меня не выросла корона", - прокомментировал он.

Читайте также: В Киеве понимают, что без Днепра тяжело победить, - Филатов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Ирина
06.09.2017
Она (корона) не выросла, она всегда была на месте! Она ж любые двери помогает открывать
Пьйотр
06.09.2017
Боря. У тебя корона - лица не хватает ее носить.
Андрей
06.09.2017
Лучше бы Филатов разрешил всем пользователям оставлять комментарии на FB, чтобы увидеть реальное мнение сторонних людей о своей работе. А так в комментариях просто ерунда однообразная.
Кира
06.09.2017
Корона у тебя, Борис-Мостостроитель, уже давно. И ты ее даже не думаешь снимать.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю