В Киеве понимают, что без Днепра тяжело победить, - Филатов

06.09.2017 11:30

Мэр Днепра Борис Филатов в эфире передачи "Васильевский остров" на 11 телеканале заявил, что многие из городских депутатов не готовы к работе, хотя в целом ситуация стабилизируется. Также он выразил мнение, что в Киеве есть понимание того, что без Днепра тяжело победить в стране.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Городской голова отметил, что депутаты горсовета постоянно жалуются на его заграничные поездки, хотя сами не проявляют активность: "Очень многие не готовы к работе, они еще  "на баррикадах" или в засадах караулят коррупционеров. Это на всю жизнь в некоторых. Такие ходят делегаты...".

Отвечая на вопрос ведущего о межфракционных движениях, Борис Филатов сказал, что  в целом его коллеги "подуспокоились".

"Наверное поняли, что воевать с мэром в лоб, перекусить меня не получится. В Киеве уже приходит понимание, что без поддержки Днепра очень тяжело победить в стране", - считает он.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Андрій Якименко
23.02.2018
Ага-ага, Борю! Ми ще пам'ятаємо твоє "Кієв, услиш Днєпропєтровск! Хватіт Днєпру кормить Києв!" і як ти з Коломоєм та Корбаном хотів вивісити прапор "Днєпропєтровской народной рєспублікі" (у 2014 році, коли ми мали страшну напругу на фронті...) і "пойті на Кієв свєрґать власть"! Так же, Філатовъ?
Криминалитет
06.09.2017
Дак мы и так все под Борей ходим
Марина
06.09.2017
Невозможно работать в городе, который разделён на зоны под управление криминалом, тут любой мэр пока что бессилен
Дмитрий
06.09.2017
Меньше слов, а больше дел! Днепру нужен ещё один Новый мост!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю