В Киеве понимают, что без Днепра тяжело победить, - Филатов

06.09.2017 11:30

Мэр Днепра Борис Филатов в эфире передачи "Васильевский остров" на 11 телеканале заявил, что многие из городских депутатов не готовы к работе, хотя в целом ситуация стабилизируется. Также он выразил мнение, что в Киеве есть понимание того, что без Днепра тяжело победить в стране.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Городской голова отметил, что депутаты горсовета постоянно жалуются на его заграничные поездки, хотя сами не проявляют активность: "Очень многие не готовы к работе, они еще  "на баррикадах" или в засадах караулят коррупционеров. Это на всю жизнь в некоторых. Такие ходят делегаты...".

Отвечая на вопрос ведущего о межфракционных движениях, Борис Филатов сказал, что  в целом его коллеги "подуспокоились".

"Наверное поняли, что воевать с мэром в лоб, перекусить меня не получится. В Киеве уже приходит понимание, что без поддержки Днепра очень тяжело победить в стране", - считает он.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Андрій Якименко
23.02.2018
Ага-ага, Борю! Ми ще пам'ятаємо твоє "Кієв, услиш Днєпропєтровск! Хватіт Днєпру кормить Києв!" і як ти з Коломоєм та Корбаном хотів вивісити прапор "Днєпропєтровской народной рєспублікі" (у 2014 році, коли ми мали страшну напругу на фронті...) і "пойті на Кієв свєрґать власть"! Так же, Філатовъ?
Криминалитет
06.09.2017
Дак мы и так все под Борей ходим
Марина
06.09.2017
Невозможно работать в городе, который разделён на зоны под управление криминалом, тут любой мэр пока что бессилен
Дмитрий
06.09.2017
Меньше слов, а больше дел! Днепру нужен ещё один Новый мост!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет