Дніпропетровським депутатам міськради пропонують завести помічників-консультантів

28.01.2016 14:00

Дніпропетровській міській раді направили проект рішення про помічника-консультанта депутата, який передбачає забезпечення роботи помічників депутатів в приміщенні міської ради, доступ до всіх її документів та гарантії діяльності депутата через своїх помічників.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу "Інституту реформ та інновацій".

Розроблений проект передбачає механізми для забезпечення роботи помічника депутата, можливість безперешкодно потрапити в будь-які приміщення, що належать територіальній громаді міста або орендуються нею, доступ до засідань всіх колегіальних органів, тощо.

В документі зазначається, що депутат міської ради може мати до п’яти помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах. При цьому делегування функцій депутата Дніпропетровської міської ради помічнику-консультанту, а також привласнення цих функцій помічником-консультантом не допускаються.

Розроблений громадською організацією проект пропонувався керівникам всіх депутатських фракцій Дніпропетровської міської ради для прийняття.

Читайте також: На збільшення апарату облради забиратимуть кошти в інших бюджетників, - депутати

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю