Дніпропетровський нардеп вніс законопроект на підтримку аерокосмічної галузі України

25.12.2014 12:42

Народний депутат України Максим Курячий з Дніпропетровська зареєстрував проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України, щодо особливості справляння земельного податку”.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу нардепа.

Законопроект передбачає внесення до п.1 підрозділу 6 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України змін, які дозволять на термін дії Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013–2017 роки звільнити від сплати земельного податку земельні ділянки виробничого призначення тих суб'єктів космічної діяльності, які отримали ліцензію на право її здійснення та брали участь у реалізації таких договорів (угод).

У разі ухвалення законопроекту головні підприємства аерокосмічної галузі - ДП ВО «Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» та ДП «Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів» одержать у цьому році значні пільги – 51,6 млн. грн. - 0,6 млн. грн. відповідно.

Сьогодні вищезазначені підприємства перебувають у складному фінансовому стані. Лише заборгованість з виплати заробітної плати за статистичною звітністю станом на 01.11.2014 по ДП ВО «Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» становить 57,3 млн. грн. А сплата з 01.01.2015 цими підприємствами земельного податку у повній сумі призведе лише до наявності податкового боргу по земельному податку, зауважив Максим Курячий.

Народний депутат вважає, що забезпечення розвитку сучасних космічних технологій в Україні є важливим чинником, що визначає стратегічне місце держави у світі, то необхідно наполегливо працювати над побудовою системного підходу щодо такої підтримки.

Читайте також: У Кабмина попросили помощи для "Южмаша"

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю