Дніпропетровські свободівці пікетуватимуть облраду задля визнання Росії агресором

28.04.2015 21:44

Дніпропетровська організація ВО «Свобода» пікетуватиме будівлю обласної ради, де завтра проходитиме сесія. Націоналісти наполягають на прийнятті депутатами рішення про визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями, а Росію країною-агресором.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра, 29 квітня, о 09.30 ВО "Свобода" організовує і буде виступати координатором пікету та мітингу, який відбудеться під будівлею Обласної Ради м. Дніпропетровська за адресою пр-кт Кірова,2. 

Приводом акції стала сесія Обласної Ради, яка розпочне свою роботу о 10.00.  Наша мета - це включення в порядок денний пункту про визнання Російськой Федерації (клятої Московії) країною-агресором! 

Також депутати повинні визнати ЛНР і ДНР - терористичними організаціями. Маємо інформацію, що колишні регіонали, які чудово себе почувають в депутатських кріслах, будуть намагатися блокувати це питання! 

Наша задача - вчинити громадський тиск і змусити проголосувати на користь України і здорового глузду!

Чекаємо небайдужі партії, громадські організації і просто справжніх українців», - зазначається у повідомленні свободівців на фейсбук.

Читайте також: Губернатор заявил, что мало общается с облсоветом, а с Удодом познакомился лишь вчера

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю