Губернатор заявил, что мало общается с облсоветом, а с Удодом познакомился лишь вчера

28.04.2015 15:14

Сегодня стало известно, что вопрос о признании ЛНР/ДНР террористическими организациями, который планировалось вынести на сессию облсовета, был "крайне не рекомендован к рассмотрению" губернатором. Во время пресс-конференции Валентин Резниченко опроверг данную информацию.

Об этом губернатора спросил днепропетровский политолог и общественный деятель Андрей Богатырев, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

- За месяц вашего губернаторства какие переговорные действия вы вели с областным советом, в котором большинство, как уже было замечено, принадлежит «Оппозиционному блоку»? Велись ли какие-то консультации по поводу назревающего там решения о признании «ЛНР» и «ДНР» террористическими организациями.

«Нет, таких консультаций на сегодняшний день не было, к сожалению, потому что я с облсоветом вообще общаюсь сейчас мало. Я познакомился с председателем облсовета вчера, он был в отъезде и только вчера вернулся», - заявил Резниченко.

Читайте также: Євген Удод повернувся до Дніпропетровська з довготривалого відрядження

- Вы говорите, что являетесь беспартийным человеком. Значит ли это, что при ваших кадровых назначениях никаких преференций представителям местной ячейки Блока Петра Порошенко предоставляться не будет.

«Я буду оценивать людей по их профессиональным качествам, а не по партийной принадлежности, на которую, наверное, смотрю в последнюю очередь. Давайте не будем раскалывать общество», - добавил губернатор.

Читайте также: Если Нестеренко взяли в БПП, то я посчитал возможным назначить его советником, - Резниченко

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю