Губернатор заявил, что мало общается с облсоветом, а с Удодом познакомился лишь вчера

28.04.2015 15:14

Сегодня стало известно, что вопрос о признании ЛНР/ДНР террористическими организациями, который планировалось вынести на сессию облсовета, был "крайне не рекомендован к рассмотрению" губернатором. Во время пресс-конференции Валентин Резниченко опроверг данную информацию.

Об этом губернатора спросил днепропетровский политолог и общественный деятель Андрей Богатырев, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

- За месяц вашего губернаторства какие переговорные действия вы вели с областным советом, в котором большинство, как уже было замечено, принадлежит «Оппозиционному блоку»? Велись ли какие-то консультации по поводу назревающего там решения о признании «ЛНР» и «ДНР» террористическими организациями.

«Нет, таких консультаций на сегодняшний день не было, к сожалению, потому что я с облсоветом вообще общаюсь сейчас мало. Я познакомился с председателем облсовета вчера, он был в отъезде и только вчера вернулся», - заявил Резниченко.

Читайте также: Євген Удод повернувся до Дніпропетровська з довготривалого відрядження

- Вы говорите, что являетесь беспартийным человеком. Значит ли это, что при ваших кадровых назначениях никаких преференций представителям местной ячейки Блока Петра Порошенко предоставляться не будет.

«Я буду оценивать людей по их профессиональным качествам, а не по партийной принадлежности, на которую, наверное, смотрю в последнюю очередь. Давайте не будем раскалывать общество», - добавил губернатор.

Читайте также: Если Нестеренко взяли в БПП, то я посчитал возможным назначить его советником, - Резниченко

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский