Дніпропетровські активісти пікетували облраду та виступили з трибуни у сесійній залі (ФОТО)

29.04.2015 13:33

Сьогодні, 29 квітня, відбулася позачергова сесія Дніпропетровської обласної ради, яку відвідали активісти ВО "Свобода", "Правий сектор" та громадські організації міста. 

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Раніше повідомлялось, що ВО "Свобода" планувала провести мітинг-пікет, метою якого було внесення до порядку денного позачергової сесії пункту про визнання Росії державою агресором та ЛНР і ДНР терористичними організаціями.

"Близько десятої години націоналісти та громада, визначивши ініціативну групу направилися до сесійної зали, де стикнулися з кордонами міліції, які намагалися завадити вільному проходу до зали засідання.

Зайшли, домоглися у президії (Удод був, Голова ОДА сидів поруч) надати час на оголошення заяви з трибуни і тількино сесія була відкрита, наш представник, свободівець, Максим Дорофєєв, оголосив заяву, щодо необхідності визнання Росії агресором та ЛНР і ДНР - терористичними організаціями. 

Слово у відповідь на вимоги ВО "Свободи" взяв безпосередньо Голова ОДА Валентин Резниченко і запевнив, при чому зробив це на камери журналістів, що пункт про визнання Росії агресором та ЛНР і ДНР буде ОБОВ"ЯЗКОВО внесений на ЧЕРГОВУ сесію, яка відбудеться 28 травня.

Читайте також: Облрада обіцяє визнати Росію агресором наступного місяця

Депутати також запевнили, що саме на черговій сесії вони проголосують за це питання, мотивуючи це тим, що сьогодні до регламенту позачергвої сесії воно внесено не було, а з "голосу" вносити це надважливе питиння вони не можуть.

В нас є відео, де пан Резниченко і депутати обласної ради обіцяють Січеславщині, всій Україні визнати Росію агресором 28 травня.
Ми будемо моніторити ситуацію і обов"язково прийдемо на ту сесію. 
Або вони визнають Росію агресором, або Свобода разом з побратимами з інших організацій винесе їх з сесійної зали.
Важко зламати колишніх ригів, але це можливо, якщо чинити системний спротив", - пишуть дніпропетровські свободівці у фейсбук.

Читайте також: Итоги пресс-конференции днепропетровского губернатора: вопросов больше, чем ответов

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат