Дніпро - некомфортне місто, але в нього є перспективи, - Алла Рибіцька

18.09.2017 21:15

Сучасне місто Дніпро асоціюється з брудом, в ньому незручно жити, але в нього є перспективи. Про це заявила менеджер з культури Алла Рибіцька в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Мені здається, до обличчя Дніпра потрібно підходити з певного контрасту чи певної точки зору. Якщо говоримо про студентів – це одне, якщо про бізнес- це зовсім інше, якщо про екологію – третє. Особисте моє – це завжди бруд. Ні з веселощами, ні з відпочинком Дніпро ніколи не асоціюється. Це якесь місце, в якому дуже важко, незручно, некомфортно жити. Незрозуміло, чому ми досі звідси не поїхали", - вважає вона.

Читайте также: Днепр начинает возрождаться, - Геннадий Корбан

На питання ведучого - "З чим асоціюється Дніпро?" - експерт зазначила: "Ні з чим поки що. Якщо говоримо про сучасну площину, чим можна пишатися - це мер. В 2014-2015 місто це заслугувало. Все інше не потрібно притягувати за вуха. В цьому немає нічого страшного. Здобувати репутацію в різних галузях – це нормально. У нас місто молоде, нестаре. Нам треба дивитися вперед, можливо, винайдуть ліки від "раку".

Водночас, за її словами, багато людей працює над тим, щоб в ньому стало зручно жити. Дніпро "класний" тим, що він не змушує під нього підлаштовуватися. Будь-хто може приїхати і "врости" в це місто, вважає Алла Рибіцька

Комментарии
житель
18.09.2017
Классическая ТП. Ей хочется веселится и развлекатьса. А на заводах работать и деньги зарабатывать. дебилка. не хочешь?
Лена
18.09.2017
Понаехавшие рассказывают про "некомфортне місто", а какого ж хрена понаехали?
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат