Дніпро - некомфортне місто, але в нього є перспективи, - Алла Рибіцька

18.09.2017 21:15

Сучасне місто Дніпро асоціюється з брудом, в ньому незручно жити, але в нього є перспективи. Про це заявила менеджер з культури Алла Рибіцька в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Мені здається, до обличчя Дніпра потрібно підходити з певного контрасту чи певної точки зору. Якщо говоримо про студентів – це одне, якщо про бізнес- це зовсім інше, якщо про екологію – третє. Особисте моє – це завжди бруд. Ні з веселощами, ні з відпочинком Дніпро ніколи не асоціюється. Це якесь місце, в якому дуже важко, незручно, некомфортно жити. Незрозуміло, чому ми досі звідси не поїхали", - вважає вона.

Читайте также: Днепр начинает возрождаться, - Геннадий Корбан

На питання ведучого - "З чим асоціюється Дніпро?" - експерт зазначила: "Ні з чим поки що. Якщо говоримо про сучасну площину, чим можна пишатися - це мер. В 2014-2015 місто це заслугувало. Все інше не потрібно притягувати за вуха. В цьому немає нічого страшного. Здобувати репутацію в різних галузях – це нормально. У нас місто молоде, нестаре. Нам треба дивитися вперед, можливо, винайдуть ліки від "раку".

Водночас, за її словами, багато людей працює над тим, щоб в ньому стало зручно жити. Дніпро "класний" тим, що він не змушує під нього підлаштовуватися. Будь-хто може приїхати і "врости" в це місто, вважає Алла Рибіцька

Комментарии
житель
18.09.2017
Классическая ТП. Ей хочется веселится и развлекатьса. А на заводах работать и деньги зарабатывать. дебилка. не хочешь?
Лена
18.09.2017
Понаехавшие рассказывают про "некомфортне місто", а какого ж хрена понаехали?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю