Днепр начинает возрождаться, - Геннадий Корбан

28.07.2017 21:30

Экс-заместитель губернатора Днепропетровской области Геннадий Корбан - соратник Бориса Филатова - заявил о том, что Днепр начинает возрождаться, а его жители получают все больше возможностей для самореализации.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбуке, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Мне приятно видеть что Днепр начинает возрождаться. Мне приятно что в нашем мирном городе проходят джазовые фестивали, чемпионаты мира и муралфест - одновременно! Я искренне счастлив, что дети Днепра могут спокойно ходит в школы, а жители города получают все больше сервиса и возможности для самореализации", - отметил он.

Читайте также: В ожидании Геннадия Корбана

"Я вижу Днепр - современный город с якорями, удерживающими молодую кровь, притягивающий туристов, где нет войны, много разной интересной работы, счастливые люди и разноцветные детские коляски", - пишет Геннадий Корбан.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Онотолей
29.07.2017
А это он про реку, мотоцикл или холодильник сказал?
Днепр
29.07.2017
Такое ах..ное развитие, что аж прямо не верится
Юрий
28.07.2017
Геннадий, может подскажете мэру что уличные торговцы овощами с дороги и с машин как минимум не украшают город? Что массовая окупация ими центральных и не очень улиц это убожество! Что из за этих торговцев, не платящих ни копейки в бюджет, сети супермаркетов сократили на 20% количество работников!
Виталий.
28.07.2017
Конечно Геннадий!! Иначе и быть не может! Вы же нас на фронте защищаете!!!))))
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю