Днепр начинает возрождаться, - Геннадий Корбан

28.07.2017 21:30

Экс-заместитель губернатора Днепропетровской области Геннадий Корбан - соратник Бориса Филатова - заявил о том, что Днепр начинает возрождаться, а его жители получают все больше возможностей для самореализации.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбуке, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Мне приятно видеть что Днепр начинает возрождаться. Мне приятно что в нашем мирном городе проходят джазовые фестивали, чемпионаты мира и муралфест - одновременно! Я искренне счастлив, что дети Днепра могут спокойно ходит в школы, а жители города получают все больше сервиса и возможности для самореализации", - отметил он.

Читайте также: В ожидании Геннадия Корбана

"Я вижу Днепр - современный город с якорями, удерживающими молодую кровь, притягивающий туристов, где нет войны, много разной интересной работы, счастливые люди и разноцветные детские коляски", - пишет Геннадий Корбан.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Онотолей
29.07.2017
А это он про реку, мотоцикл или холодильник сказал?
Днепр
29.07.2017
Такое ах..ное развитие, что аж прямо не верится
Юрий
28.07.2017
Геннадий, может подскажете мэру что уличные торговцы овощами с дороги и с машин как минимум не украшают город? Что массовая окупация ими центральных и не очень улиц это убожество! Что из за этих торговцев, не платящих ни копейки в бюджет, сети супермаркетов сократили на 20% количество работников!
Виталий.
28.07.2017
Конечно Геннадий!! Иначе и быть не может! Вы же нас на фронте защищаете!!!))))
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский