Днепропетровский суд рассмотрит законность увольнения воина АТО во время его службы

31.03.2015 15:30

1 апреля, в 10.00, в Ленинском райсуде Днепропетровска состоится заседание по делу об увольнении с работы воина АТО Сергея Васюты.  Сейчас он находится в зоне АТО, пулеметчик. Дома его ждут жена и двое детей – старшему 17 лет, младшему будет 3 годика. 

Об этом сообщает журналист Юлия Рудая, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В июле 2014 года Сергей устроился на работу в стоматологическую поликлинику № 1. До этого зарабатывал на жизнь организацией игр, по типу пейнтбольных (имел ЧП). Так как в последнее время уровень основного дохода упал, согласился подработать сторожем в поликлинике. Принимали его на время пока основные работники в отпуске. При этом Сергей был оформлен официально, с записью в трудовую книжку. 

22 июля Сергей Васюта был принят на работу, а 20 августа получил повестку, с 22 августа – мобилизован. Из Ленинского военкомата в поликлинику (работодателю Сергея), направили сообщение о том, что он с 22 августа мобилизован, а также с требованием сохранить за ним место работы, занимаемую должность и среднюю заработную плату.

Читайте также: Суд стосовно зняття Крупського з посади перенесли, бо служителі Феміди на лікарняному

Но 1 сентября Сергей был уволен, хотя на это время он уже был призван и нес службу. Аргументация работодателя: в связи с завершением срока трудового договора. Откуда взялся этот трудовой договор, непонятно. И даже, если он закончился 1 сентября, парень-то был призван 22 августа. 

Защищать сына взялся его отец – Владимир Васюта. Сначала он пытался найти общий язык с руководством поликлиники, не получилось. Поэтому решил обратиться к адвокату и подать в суд.

Читайте также: На Дніпропетровщині нардеп від «Опозиційного блоку» передумав судитися з телеканалом

Комментарии
днепр
31.03.2015
и это не единичный случай! В суд обязательно, работодатель должен восстановить работника на рабочем месте и выплатить моральную компенсацию!
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат