Суд стосовно зняття Крупського з посади перенесли, бо служителі Феміди на лікарняному

30.03.2015 12:13

Свободівець Кирило Дороленко оскаржує рішення суду, який відхилив його позов про зняття Крупського з посади віце-мера, посилаючись на недостатньо вагомі аргументи. Призначене на сьогодні засідання у Бабушкінському районному суді не відбулось, бо всі потрібні для цього працівники захворіли.

Про це активіст Кирило Дороленко повідомив у своєму фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прийшли до суду стосовно Крупського, на призначений нам час. Суддя Єлісєєва - на лікарняному, захворіла. Помічник судді - на лікарняному, захворів. Секретар -на лікарняному, захворів. Справу перенесено поки що на невідомо яке число», - пише Дороленко.

Свободівець подав позов до суду на скасування рішення про призначення Анатолія Крупського на посаду віце-мера Дніпропетровська. На думку активіста, процедура призначення відбулася незаконно, бо проект рішення не був опублікований за 20 днів до його прийняття, адже цього вимагає закон України. 18 лютого суд відхилив позов Дороленка.

Читайте також: Поздравления к 8 Марта от Крупского оплатили из бюджета Днепропетровска

Как это повлияет на рейтинг:
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю