Поздравления к 8 Марта от Крупского оплатили из бюджета Днепропетровска

30.03.2015 09:41

Активисты организации "Громадский контроль" обратили внимание на то, что поздравление к 8 марта женщин Днепропетровска от имени вице-мэра Анатолия Крупского было оплачено из городского бюджета, выполнило распоряжение исполкома КП "Административно-техническое управление".

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"К 8 марта 2015 года горсовет Днепропетровска организовал масштабные поздравления прекрасной половины нашего города. Не от всех представителей сильной его части, а от конкретного человека - первого заместителя городского головы, Анатолия Крупского. 

Согласно решению исполкома от 19.02.2015, КП "АТУ" (№128) получило распоряжение на изготовление и размещение поздравительных сюжетов, и Анатолий Крупский единолично, за деньги налогоплательщиков, с рекламных площадей поздравил всех женщин нашего прекрасного города", - пишут активисты.

Читайте также: Чиновники обходятся Днепропетровску в 70 млн грн, столько же тратят на ремонт дорог

"Почему бы вместо вот такой неприкрытой предвыборной агитации не отремонтировали тротуары, по которым наши прекрасные девушки и женщины ходят? На каблуках или без, но шагая по лужам и грязи, видя такое вот поздравление, которое висит уже почти месяц, девушки, наверное, очень радуются и восхищаются А.Крупским за его галантность и заботу.

А то, что им приходится топтать грязь изо дня в день, по дороге на работу и обратно - так это пустяки, главное, что есть такой вот мужчина, который с рекламных щитов по всему городу скажет теплые слова и покажет красивые цветы", - заявили активисты.

Также на своей странице в фейсбук участники "Громадского контроля" интересуются, каким хотели бы видеть поздравления такого рода местные жители от имени всех мужчин города, или от конкретного чиновника.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Евгения
30.03.2015
Почему Крупский еще не сидит ? Прошел люстрацию путем собеседования с Беней ? Мне от коррупционера не за бюджетные, ни за личные деньги поздравления не нужны. Лучший подарок это его отставка.
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат