Чиновники обходятся Днепропетровску в 70 млн грн, столько же тратят на ремонт дорог

17.03.2015 17:04

Общественность получила реальный инструмент влияния на власть через публичность  информации о деятельности, расходовании бюджетных средств каждого департамента и коммунальных предприятий  Днепропетровска.

Об этом депутат Днепропетровского горсовета фракции «Блок Петра Порошенко – Солидарность» Сергей Жуков сказал в программе новостей на «9 канале», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«Раньше все схемы основывались на том, что есть информация, которую никто не знал, кроме ограниченного круга чиновников. Сейчас эта вся информация подлежит размещению на сайте горсовета в сроки, установленные решением. Если в срок не размещается, то начальники департаментов подлежат дисциплинарной ответственности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Сергей Жуков: «Дорог в Днепропетровске не будет»

Он отметил, что информацию будут анализировать депутаты и общественность, чтобы понимать как расходуются бюджетные средства.

«Сегодня впервые на портале горсовета появилась информация о коммунальных предприятиях, их отчеты. Надеюсь, что информации будет больше. Ее можно будет анализировать и понимать, что происходит. Куда тратиться, например,  70 млн грн  в год на зарплату более 600 чиновников горсовета. Эта сумма сопоставима с ремонтом дорог. Зачем нам такая армия чиновников, что они делают, какой от этого результат? Жители проанализируют и придут к выводу сокращать их или нет», - отметил Сергей Жуков.

Читайте также: Фининспекция расследует скрытность КП «Жилсервис-2»

Он отметил, что впервые люди увидят, что покупают департаменты и коммунальные предприятия Днепропетровска за бюджетные средства, цену по которой купили товары и цену на рынке.

«Это будет касаться не только тендерных закупок, но и любых закупок. Такого раньше вообще не было», - заметил депутат горсовета.

Он отметил, что в интересах каждого из его коллег контролировать эту информацию.

«Депутаты будут контролировать это решение – в их интересах, чтобы исполнительный орган городского совета показал результаты своей деятельности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Днепропетровское КП торгует справками, игнорируя решение горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат