Чиновники обходятся Днепропетровску в 70 млн грн, столько же тратят на ремонт дорог

17.03.2015 17:04

Общественность получила реальный инструмент влияния на власть через публичность  информации о деятельности, расходовании бюджетных средств каждого департамента и коммунальных предприятий  Днепропетровска.

Об этом депутат Днепропетровского горсовета фракции «Блок Петра Порошенко – Солидарность» Сергей Жуков сказал в программе новостей на «9 канале», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«Раньше все схемы основывались на том, что есть информация, которую никто не знал, кроме ограниченного круга чиновников. Сейчас эта вся информация подлежит размещению на сайте горсовета в сроки, установленные решением. Если в срок не размещается, то начальники департаментов подлежат дисциплинарной ответственности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Сергей Жуков: «Дорог в Днепропетровске не будет»

Он отметил, что информацию будут анализировать депутаты и общественность, чтобы понимать как расходуются бюджетные средства.

«Сегодня впервые на портале горсовета появилась информация о коммунальных предприятиях, их отчеты. Надеюсь, что информации будет больше. Ее можно будет анализировать и понимать, что происходит. Куда тратиться, например,  70 млн грн  в год на зарплату более 600 чиновников горсовета. Эта сумма сопоставима с ремонтом дорог. Зачем нам такая армия чиновников, что они делают, какой от этого результат? Жители проанализируют и придут к выводу сокращать их или нет», - отметил Сергей Жуков.

Читайте также: Фининспекция расследует скрытность КП «Жилсервис-2»

Он отметил, что впервые люди увидят, что покупают департаменты и коммунальные предприятия Днепропетровска за бюджетные средства, цену по которой купили товары и цену на рынке.

«Это будет касаться не только тендерных закупок, но и любых закупок. Такого раньше вообще не было», - заметил депутат горсовета.

Он отметил, что в интересах каждого из его коллег контролировать эту информацию.

«Депутаты будут контролировать это решение – в их интересах, чтобы исполнительный орган городского совета показал результаты своей деятельности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Днепропетровское КП торгует справками, игнорируя решение горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю