Чиновники обходятся Днепропетровску в 70 млн грн, столько же тратят на ремонт дорог

17.03.2015 17:04

Общественность получила реальный инструмент влияния на власть через публичность  информации о деятельности, расходовании бюджетных средств каждого департамента и коммунальных предприятий  Днепропетровска.

Об этом депутат Днепропетровского горсовета фракции «Блок Петра Порошенко – Солидарность» Сергей Жуков сказал в программе новостей на «9 канале», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«Раньше все схемы основывались на том, что есть информация, которую никто не знал, кроме ограниченного круга чиновников. Сейчас эта вся информация подлежит размещению на сайте горсовета в сроки, установленные решением. Если в срок не размещается, то начальники департаментов подлежат дисциплинарной ответственности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Сергей Жуков: «Дорог в Днепропетровске не будет»

Он отметил, что информацию будут анализировать депутаты и общественность, чтобы понимать как расходуются бюджетные средства.

«Сегодня впервые на портале горсовета появилась информация о коммунальных предприятиях, их отчеты. Надеюсь, что информации будет больше. Ее можно будет анализировать и понимать, что происходит. Куда тратиться, например,  70 млн грн  в год на зарплату более 600 чиновников горсовета. Эта сумма сопоставима с ремонтом дорог. Зачем нам такая армия чиновников, что они делают, какой от этого результат? Жители проанализируют и придут к выводу сокращать их или нет», - отметил Сергей Жуков.

Читайте также: Фининспекция расследует скрытность КП «Жилсервис-2»

Он отметил, что впервые люди увидят, что покупают департаменты и коммунальные предприятия Днепропетровска за бюджетные средства, цену по которой купили товары и цену на рынке.

«Это будет касаться не только тендерных закупок, но и любых закупок. Такого раньше вообще не было», - заметил депутат горсовета.

Он отметил, что в интересах каждого из его коллег контролировать эту информацию.

«Депутаты будут контролировать это решение – в их интересах, чтобы исполнительный орган городского совета показал результаты своей деятельности», - сказал Сергей Жуков.

Читайте также: Днепропетровское КП торгует справками, игнорируя решение горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский