Днепропетровское КП торгует справками, игнорируя решение горсовета

10.03.2015 12:33

Депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков заявл, что коммунальное предприятие «Бюро», игнорируя решение местных депутатов, продолжает выдавать справки об извлечении из реестра на платной основе.

Об этом он сообщил в своем фейсбук, пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«03.09.2014 г. по моей инициативе было принято решение Днепропетровского горсовета номер 14/55 "Об открытии доступа к Реестру объектов права коммунальной собственности территориальной громады г. Днепропетровска". По этому решению предоставление справок и извлечений из реестра осуществляется коммунальным предприятием "Бюро учета имущественных прав и деятельности с недвижимостью" БЕСПЛАТНО.

Совсем недавно я узнаю, что КП "Бюро" продолжает торговать за деньги справками и извлечениями из реестра. Я обратился с соответствующим запросом, и мне спокойно был дан ответ, что после принятия решения горсовета за справки и извлечения КП "Бюро" "заработало" 39 809 грн.

Кажется, совсем немного, но это прямое игнорирование решения городского совета его коммунальным предприятием. КП "Бюро" себя ставит выше горсовета, который ему не указ. Но это лечится, ведь именно для таких случаев и предусмотрена ст. 364 УК Украины (злоупотребление должностным положением). Возникает еще один вопрос, зачем нужна постоянная депутатская комиссия по вопросам коммунальной собственности, если деятельность КП "Бюро" фактически не контролируется?», - пишет депутат Жуков.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет