Днепропетровское КП торгует справками, игнорируя решение горсовета

10.03.2015 12:33

Депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков заявл, что коммунальное предприятие «Бюро», игнорируя решение местных депутатов, продолжает выдавать справки об извлечении из реестра на платной основе.

Об этом он сообщил в своем фейсбук, пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«03.09.2014 г. по моей инициативе было принято решение Днепропетровского горсовета номер 14/55 "Об открытии доступа к Реестру объектов права коммунальной собственности территориальной громады г. Днепропетровска". По этому решению предоставление справок и извлечений из реестра осуществляется коммунальным предприятием "Бюро учета имущественных прав и деятельности с недвижимостью" БЕСПЛАТНО.

Совсем недавно я узнаю, что КП "Бюро" продолжает торговать за деньги справками и извлечениями из реестра. Я обратился с соответствующим запросом, и мне спокойно был дан ответ, что после принятия решения горсовета за справки и извлечения КП "Бюро" "заработало" 39 809 грн.

Кажется, совсем немного, но это прямое игнорирование решения городского совета его коммунальным предприятием. КП "Бюро" себя ставит выше горсовета, который ему не указ. Но это лечится, ведь именно для таких случаев и предусмотрена ст. 364 УК Украины (злоупотребление должностным положением). Возникает еще один вопрос, зачем нужна постоянная депутатская комиссия по вопросам коммунальной собственности, если деятельность КП "Бюро" фактически не контролируется?», - пишет депутат Жуков.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю