Сергей Жуков: «Дорог в Днепропетровске не будет»

21.01.2015 17:10

Днепропетровский депутат горсовета Сергей Жуков заявил, что в соответствии с проектом бюджета на дороги планируют потратить более 100 тыс грн, именно столько запросил профильный департамент.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Со счетов горсовета в госбюджет вернули 83 млн грн субвенции, которая предполагалась на ремонт дорог в Днепре в 2014 году. А чего? А того, что тендер не провели и работы не выполнили. Нет слов.
По дорогам на 2015 год в соответствии с проектом бюджета:
- капитальный ремонт - 6 млн грн;
- текущий ремонт - 23,7 млн грн;
- содержание дорог - 83,1 млн грн.
Спрашиваю: "А почему именно столько?" Ответ: " А потому, что именно столько запросил профильный департамент.... Больше не просил".
Что интересно, в Днепре в рамках нового транспортного налога (по 25 тыс грн который) планируют собрать 44,7 млн грн. Спрашиваю: "Они пойдут на дороги?" Ответ: "Нет конечно, эти деньги не целевые, они как и другие только источник наполнения бюджета города". Я так понял дорог не будет, будут направления», - написал депутат.

Читайте также: Днепропетровские чиновники отыскали в городе 86 аварийных домов (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат