Сергей Жуков: «Дорог в Днепропетровске не будет»

21.01.2015 17:10

Днепропетровский депутат горсовета Сергей Жуков заявил, что в соответствии с проектом бюджета на дороги планируют потратить более 100 тыс грн, именно столько запросил профильный департамент.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Со счетов горсовета в госбюджет вернули 83 млн грн субвенции, которая предполагалась на ремонт дорог в Днепре в 2014 году. А чего? А того, что тендер не провели и работы не выполнили. Нет слов.
По дорогам на 2015 год в соответствии с проектом бюджета:
- капитальный ремонт - 6 млн грн;
- текущий ремонт - 23,7 млн грн;
- содержание дорог - 83,1 млн грн.
Спрашиваю: "А почему именно столько?" Ответ: " А потому, что именно столько запросил профильный департамент.... Больше не просил".
Что интересно, в Днепре в рамках нового транспортного налога (по 25 тыс грн который) планируют собрать 44,7 млн грн. Спрашиваю: "Они пойдут на дороги?" Ответ: "Нет конечно, эти деньги не целевые, они как и другие только источник наполнения бюджета города". Я так понял дорог не будет, будут направления», - написал депутат.

Читайте также: Днепропетровские чиновники отыскали в городе 86 аварийных домов (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет