Днепропетровщине децентрализация нужна и выгодна, - Филатов

13.12.2014 18:00

Сегодня, 13 декабря, народный депутат Украины 8 созыва Борис Филатов провел встречу с общественниками Днепропетровска и журналистами, в ходе которой заявил, что децентрализация региону необходима и поможет местной громаде улучшить уровень жизни.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если говорить о децентрализации через призму Днепропетровщины, то децентрализация нам нужна и выгодна. В парламенте мы будем стараться максимально этот процесс стимулировать.

Пусть меня осуждают, но нам, в первую очередь, нужно отстаивать интересы региона. У Днепропетровской области-донора, бюджетообразующего региона , есть все основания улучшить жизнь местной территориальной громады, если Киев нам позволит расширить права», - заявил политик.

Читайте также: Для Днепропетровщины нардепы готовы отложить в сторону амбиции и противоречия, - Филатов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ДТТ
14.12.2014
это наверное единственный регион не считая западную Украину где власти действительно заботятся о своих людях;завидую днепровцам
Иван Смольный
14.12.2014
"... если Киев нам позволит расширить права..." ????? Может нужно прикинуть как ЗАСТАВИТЬ Киев расширить права Днепра!!! Киев - главное реваншистское болото Украины. Что может сейчас Киев противопоставить Днепру, только бюрократию. Нет у Президента премьера или их приспешников сил супротив Днепра. И в ближайшее время не будет. Да, вонь поднять могут и подымут. Коломойского снимут с губернаторов, ну и что? Если Днепр реально попрет против Киева, мы сами себе Лидера выберем. Благо есть из кого. Обидно, что все мной вышеизложенное не имеет ничего общего с реально происходящими событиями.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат