Для Днепропетровщины нардепы готовы отложить в сторону амбиции и противоречия, - Филатов

12.12.2014 13:36

Днепропетровский нардеп Борис Филатов, который сегодня возглавил новую межфракционную депутатскую группу «За Сичеславщину», заявил, что сновная цель объединения - отстаивание интересов родного края вне зависимости от партийной и политической принадлежности.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Также политик сообщил, что в данную группу депутатов Днепропетровской области вошли 15 народных избранников (от региона и не только), здесь есть и списочники из "Самопомичи", Радикальной партии, БПП и Народного Фронта. Не присоединились депутаты от "Оппозиционного блока", Андрей Павелко и экс-мэр Днепропетровска Иван Куличенко, оба из Блока Петра Порошенко.

«Первая задача - получить дополнительные источники финансирования для области на сумму около 1 млрд гривен», - заявил Филатов. 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Иван
12.12.2014
Боря перестань лукавить, деньги ведь выбиваются для Бени а не для народа
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю