Днепрянам рассказали о правилах посещения стадиона «Трудовые резервы»

30.06.2017 14:15

Советник председателя Днепропетровской облгосдаминистрации Ольга Горб заявила, что посещение реконструированного стадиона «Трудовые резервы» является бесплатным для всех днепрян. Но чтобы посещать спортивный объект, нужно придерживаться определенных правил.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Первое. При первом посещении предоставить медицинскую справку о состоянии здоровья.

Справку можно получить по месту жительства у семейного врача или другом медицинском учреждении.

Второе. Вас зарегистрируют в журнале посетителей, и Вы сможете свободно посещать стадион бесплатно.

Третье. Посещение стадиона возможно с 7:00 до 20:00 (в летний период, в зимний расписание возможно будет изменено).

Четвертое. Соблюдать правила поведения.

Запрещено распитие спиртных напитков, курение на открытых площадках.

Запрещено посещение с животными.

Пятое. Во время проведения официальных спортивных мероприятий, возможно ограничение доступа к спортивным площадкам и беговым дорожкам.

Зрители посещают спортивные мероприятия бесплатно!

Если при соблюдении вышеперечисленных правил с Вас требуют деньги за посещение стадиона или не пускают на территорию, просьба писать в личку  или звонить на горячую линию главы Днепропетровской облдержадминистрации 0-800- 505-600

Занимайтесь спортом и будьте здоровы», - написала она.

Напомним, что 5 июня в Днепре состоялось торжественное открытие стадиона «Трудовые резервы», который более 20 лет находился в аварийном состоянии. 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю