Днепр признан самым криминальным мегаполисом Украины

02.12.2019 14:15

Днепр включен в сотню наиболее криминальных мегаполисов мира. Одновременно он оказался наиболее неблагополучным в криминогенном плане среди всех крупных городов Украины. Таковы данные международного рейтинга Numbeo, который определяет наиболее опасные города мира, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

По итогу ноября 2019 года, Днепр оказался на 96-м месте мирового рейтинга криминальной активности. При этом в Европе Днепр стал десятым, а в Украине – первым по данному показателю. Соседями города в списке являются итальянский Турин (95-й в рейтинге) и Пномпень (97-й) в Кабмодже.

Лидирует в грустном списке Каракас, столица Венесуэлы. Самым же безопасным из 356-ти городов, включенных в рейтинг, признан Абу-Даби (Объединенные Арабские Эмираты). Помимо Днепра, в криминальном рейтинге есть еще несколько украинских мегаполисов. Например, Одесса занимает сотую позицию.

Читайте также: У Зеленского признали, что не могут снизить тарифы

Рядом с ней располагаются Алжир (99-й) из одноименной африканской страны и иранский Тегеран (101-й). Харьков находится на 138-м месте, составляя компанию американскому Сан-Антонио (137) и российскому Екатеринбургу (139).

С последним соседствует Киев, находящийся на 140-м месте рейтинга. Вслед за ним идет российский Новосибирск. Наиболее безопасным украинским городом назван Львов. Он находится на 186-й строчке рейтинга. Рядом с ним располагаются китайский Гуанчжоу (185 место) и британский Белфаст (187).

По материалам Новостей Днепра

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю