Будь-які витрати міськради Дніпропетровська мають бути оприлюднені, - Жуков

08.04.2015 14:09

Депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков вимагає притягнути до відповідальності керівників департаментів міськради та комунальних підприємств за нерозміщення інформації про закупівлі товарів, робіт, послуг за період з 2012 року до нинішнього часу. Депутат в середу, 8 квітня, на черговій сесії міськради озвучив відповідне звернення.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу депутата.

За словами Сергія Жукова, рішення сесії міськради про прозорість всіх закупівель не виконується посадовими особами.

«Серед того переліку інформації, який повинен розміщуватися на сайті міськради, є інформація з закупівель товарів, робіт, послуг. Люди повинні знати, куди витрачаються бюджетні гроші як виконавчими органами міськради, так і комунальними підприємствами. До теперішнього часу ця інформація є закритою», - зазначив Сергій Жуков.

Читайте також: Загид Краснов: "Заставляем власть шевелиться"

Депутат міськради підкреслив, що будь-які витрати і з міського бюджету мають бути оприлюднені на сайті міськради.

«Кожен житель територіальної громади повинен побачити, за яку вартість купуються навіть дрібні речі. І не тендерні суми, а будь-які витрати повинні бути відкритими і прозорими. У цьому є сенс роботи міської ради. Витрачаєш бюджетні гроші, показуй, ​​куди ти їх витрачаєш», - підкреслив Сергій Жуков.

Читайте також: Активистов-правозащитников приглашают к участию в Школе по правам человека

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю