Активистов-правозащитников приглашают к участию в Школе по правам человека

08.04.2015 13:34

26 - 30 мая в Харькове Харьковская правозащитная группа (ХПГ) проведет Шестнадцатую школу по правам человека для активистов украинских правозащитных неправительственных организаций при поддержке Human Rights Fund Посольства Королевства Нидерландов, пишет "Хроника текущих событий".

Принять участие в Школе могут члены действующих негосударственных правозащитных организаций с желательным опытом правозащитной деятельности.

Отбор участников проводится на конкурсной основе, подать заявку нужно до 20 апреля.

Организаторы оплачивают проживание участников Школы в двухместных номерах, питание, возмещают стоимость проезда в купейном вагоне поезда, во 2 классе поезда ИнтерСити или автобусе.

Читайте также: Незаконный отъем денег у горожан через КП «Реформжитло» в Днепропетровске

Ознакомиться с программой обучения и найти форму заявки на участие можно, перейдя по ссылке:http://bit.ly/School_of_Human_Rights

Читайте также: Общественники взялись защищать права граждан, пострадавших от чиновников

Комментарии
Вероніка
08.04.2015
Дуже цікаво, обов'язково подам заявку!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю