Андрей Денисенко: «34 телеканал пора вернуть в коммунальную собственность»

09.10.2014 17:40

Советник губернатора Днепропетровской области, представитель партии «Правый сектор» Андрей Денисенко на своей странице в фейсбук заявил, что 34 телеканал пора вернуть в коммунальную собственность.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Также он добавил, что ранее днепропетровский телеканал перешел в частую собственность незаконно и был украден у города.

«Я так думаю, что пора бы Вилкулу с Ахметовым вернуть украденный ими у Днепропетровская 34 телеканал назад - в коммунальную собственность. А то пахан убежал, а пахана люди сидят и дальше на награбленном. Пора бы и с пляжа ...», - написал Денисенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Elena
11.10.2014
И не только на ЦУМе! Героев Сталинграда усеян портретами. Я так понимаю, рыги с Максимом Романенко помогли и морально и финансово?!
drift_
10.10.2014
Коммунальная собственность это типо Бенины медиактивы ? Денисенко, не умничай, лучше обьясни откуда у бедного правосека деньги на биг борды на ЦУМе ??
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю