Анатолий Крупский начал отчитываться перед горожанами в фейсбуке

13.02.2015 11:19

Первый заместитель мэра Днепропетровска Анатолий Крупский открыл свою приемную в facebook. На странице опубликовали первый официальный комментарий, Анатолий Федорович заявил, что ремонт дорог в зимнее время в городе делается, чтобы минимизировать количество ДТП.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы идем на это осознанно. Для того, чтобы минимизировать количество ДТП и сохранить жизнь горожан. Даже если этот ямочный ремонт продержится недолго – это оправданно. Оправданно, потому что это безопасность дорожного движения. Любое, даже незначительное движение руля в сторону для объезда ямы, особенно в гололед – это угроза человеческой жизни. Тогда уже никому, ничем не поможешь, и не будешь считать, сколько бы это стоило бюджету города», - ответил Крупский на вопрос журналиста, насколько долговечен ямочный ремонт зимой, и как дорого он обходится городу.

Читайте также: Крупский заявил, что будет баллотироваться в мэры Днепропетровска

Также в комментарии политика говорится, что в скором времени будет опубликован перечень дорог, на которых в 2015 году проведут текущий ремонт: «Бюджет города принят 28 января. В соответствии с выделенными средствами, сегодня идет работа по определению перечня дорог, на которых будет проведен текущий ремонт. Он будет опубликован.

Далее: с этого года в госбюджете не предусмотрена субвенция городам на ремонт дорог и все расходы будут теперь за счет бюджета города. Учитывая реальные финансовые ресурсы бюджета города на 2015 год, в первую очередь решено обеспечить расходы по содержанию и текущему ремонту дорог общего пользования (111,8 млн.грн.) и по текущему ремонту внутриквартальных дорог - 23, 7 млн.грн».

Читайте также: У березні суд розгляне позов щодо зняття Крупського з посади віце-мера Дніпропетровська

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
pow
15.02.2015
Крупский на пару с Куличенко воровали бюджетные деньги 15 лет, и теперь после всех событий на майдане, когда в стране идет война , Крупский станет мэром ? Этого нельзя допустить, люди очнитесь!!!
гопля
15.02.2015
ОРГАНИЗАТОР ТИТУШЕК
тимур
15.02.2015
Замов Куличенка нужно либо сажать либо люстрировать, другого варианта нет, там одна нечисть
Татьяна
15.02.2015
Этот человек развалил Днепропетровский транспорт, куда ему в мэры ? Днепропетровск и так уже высосан весь, куда дальше доить собираешься, Крупский?
Арнольд
13.02.2015
Ямочный ремонт,чтобы защитить жизнь горожан))))))А чего ты их жизнь не защищал,когда митинги мирные прошлой зимой были?Тоже мне кандидат в мэры.
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет