Крупский заявил, что будет баллотироваться в мэры Днепропетровска

30.12.2014 14:42

Заместитель городского головы Днепропетровска Анатолий Крупский в эфире 34 телеканала заявил, что планирует баллотироваться на пост мэра.

Об этом сообщает Интенет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вопрос мэрских выборов для меня очень актуальный, все об этом говорят. Опыта, знаний и сил хватает, думаю, что буду баллотироваться на должность мэра Днепропетровска», - заявил Крупский.

Читайте также: Кого жители Днепропетровска хотят видеть мэром?

Также он сообщил, что за работой некогда думать о времени проведения выборов, весной ли они будут, или осенью 2015 года: «Это все в ведении Верховного Совета. Проголосуют весной, будем выбирать весной, а осенью – значит осенью. Моя задача, как первого заместителя – это обеспечить работу городского хозяйства, сделать все возможное, а порой и невозможное, чтобы в квартирах было тепло, при этом не стыдно было идти по Днепропетровску».

По словам Крупского, структура горсовета в ближайшее время кардинально меняться не будет. Нужно смотреть, достаточно ли она управляема для оперативного решения основных городских проблем.

Читайте также: Горсовет передумал поспешно и кулуарно перераспределять полномочия

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Жоржина
14.01.2015
КРАСАВЕЦ, КОМСОМОЛ И КРЕПКИЙ СОВЕТСКИЙ ХОЗЯЙСТВЕННИК , ВОТ КТО ОН
Крупский
09.01.2015
Вы можете здесь говорить что угодно,на кухне у себя,на улице,а я все равно стану мэром,как бы вы все не рвали жо..Это даже не мое решение,а моего друга с недавних пор и босса в некоторой степени Игоря Валерьевича.И никакая люстрация мне не страшна.Ну и что что был в ПР.А кто там не был?Иван тоже был,а теперь где он?-в ВР.
Александр
30.12.2014
Да-а-а, толя, чувствуется "всенародная любовь" к "слуге народа". И, главное, какое единство взглядов и оценок.
Владимир
30.12.2014
НЕ могу понять,почему он ещё не люстрирован ? Он ведь служил замом у Вилкула .
Наблюдатель из Днепра
30.12.2014
Крупский ! Я тебе просто советую, даже не думай. Таким ворюгам как ты место в тюрьме, а то может и не повезет, будет хуже.
захаров
30.12.2014
тебе сначало надо извиниться за разгон наших горожан , но тебе не простят
Александр
30.12.2014
Толя, а ты забыл, как будучи комсомольским секретарем ночами вывозил из мясокомбината по много-много мяса и колбас.
Игорь ТОДО
30.12.2014
Как говно может утонуть?
Берест
30.12.2014
Непотопляемый...
ваня
30.12.2014
На манеже всё теже !!!! какой мер?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю