На зустрічі активістів з губернатором пролунали прізвища "головних зрадників народу"

26.06.2015 10:33

Минуло вже півтора року з дати нападу на дніпропетровський Євромайдан і неодноразових побиттів тітушками активістів Революції Гідності у Дніпропетровську.

Однак силові структури, в тому числі міліція, прокуратура і суди, керівники яких змінюються частіше, ніж сезони в році, не поспішають звітувати про покарання винних. А нація мовчки чекає й чекає…

Про це йдеться у блозі громадської організації «Майдан-Січеслав» на сайті «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

25 червня відбулась зустріч активістів з губернатором Валентином Резніченком.

Громадськість, яка планувала провести біля входу в облдержадміністрацію численний мітинг протесту проти бездіяльності можновладців, влада запросила на круглий стіл з силовиками – керівниками обласних управлінь міліції, СБУ, прокуратури.

«Цього разу питання поставили руба: далі терпіти нікуди, бо на найближчих виборах до місцевих рад у високих кріслах знову опиняться ті, з мовчазної згоди яких у місті та області чинили свавілля і беззаконня.

Віктор Романенко  назвав імена та прізвища головних зрадників народу. Це досі чомусь недоторканний народний депутат Олександр Вілкул та ветеран-контррозвідник, а за сумісництвом сірий кардинал області часів «проФФесора» Іван Ступак», - пишуть учасники ГО.

В результаті зустрічі було вироблено конкретний план дій.

Читайте також: В Днепропетровске пикетировали горсовет с требованием борьбы с проституцией (ФОТО)

«- Ми створимо реєстр кримінальних справ, порушених проти Євромайдану, який буде у мене в кабінеті, - сказав, підбиваючи підсумки, глава області. – Щотижня силовики будуть звітувати мені, а я або мій представник, в свою чергу, перед громадською радою області. Щодо суддів – буду звертатися до Вищої ради юстиції.

Резніченко обіцяв вже 26 червня викликати «підозрювану» Деркач, главу Дніпропетровського апеляційного суду, до себе на килим, а також просив присутніх не сидіти, склавши руки, а звертатися за допомогою до депутатів усіх рівнів з метою створення громадської думки», - пишуть активісти.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Социалисты", народный депутат ВРУ 7 созыва, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов
Подробнее
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю