Ада Роговцева відвідала музей АТО у Дніпрі

06.10.2017 12:30

5 жовтня відома акторка, Герой України Ада Роговцева відвідала музей "Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО".

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на сторінку музею у Фейсбук.

В ході екскурсії відбулася зустріч з Марією Матіос, української письменницею та нардепом України (сестра Анатолія Матіоса, військового прокурора України).

Екскурсію для акторки проводив Вадим Якушенко, зав.відділом музею АТО.

До Дніпра Ада Роговцева, за плечима якої вже більше ніж півстоліття роботи на сцені, приїхала заради проведення майстер-класу з акторського мистецтва, який відбувся у Дніпровському коледжі культури та мистецтв. На майстер-клас, який проходив у формі діалогу, прийшли студенти та викладачі колледжу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю