Ада Роговцева відвідала музей АТО у Дніпрі

06.10.2017 12:30

5 жовтня відома акторка, Герой України Ада Роговцева відвідала музей "Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО".

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на сторінку музею у Фейсбук.

В ході екскурсії відбулася зустріч з Марією Матіос, української письменницею та нардепом України (сестра Анатолія Матіоса, військового прокурора України).

Екскурсію для акторки проводив Вадим Якушенко, зав.відділом музею АТО.

До Дніпра Ада Роговцева, за плечима якої вже більше ніж півстоліття роботи на сцені, приїхала заради проведення майстер-класу з акторського мистецтва, який відбувся у Дніпровському коледжі культури та мистецтв. На майстер-клас, який проходив у формі діалогу, прийшли студенти та викладачі колледжу.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю