9 мая на Фестивальный причал горсовет пригласил только "Оппоблок"?

06.05.2015 14:30

«Празднование 9 мая по-днепропетровски и другие тенденции.

Вот такую вот схему расстановки людей на Фестивальном причале во время празднования 9 мая разработали чиновники горсовета. Из партий представлен Оппозиционный блок. Остальных в упор никто не замечает и не приглашает.

И это при декларируемом противодействии команды бывшего губернатора, которая сейчас "подруливает" горсоветом и оппозиционным блоком. Может все дело в курирующем это все заме городского головы?», - пишет на своей странице в фейсбук депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Еще появилась удивительная тенденция увеличения начальников управлений и департаментов с приставкой и.о. Показательно в этом смысле назначение и.о. Начальника внутренней политики.

Профильную депутатскую комиссию никто даже не уведомляет. Постепенно в горсовете все начальники становятся и.о. без процедур, спецпроверок и вне правового поля.

У тех, кто сейчас представляет, что управляет горсоветом, нет большинства, есть только и.о. Городского головы, которая пока все подписывает. Поэтому никто не обращает внимание на правовые процедуры.

Прокуратура и милиция заняли позу страусов во время испуга. Все это до первого ЧП, тогда оперативно будут искать крайних, а и.о. окажутся не причем, так как они назначены вне закона», - заявил Сергей Жуков.

Читайте также: Что будет происходить 8 и 9 мая в Днепропетровске?

Напомним, «Оппозиционноый блок» анонсировал собственное празднование 9 мая в Днепропетровске, в плане этого мероприятия:

9:00 – 10:00 сбор участников возле памятника генералу Пушкину (Танк);
10:00 – следование к монументу Славы, возложение цветов;
затем участники отправятся на Фестивальный причал, где будет организован концерт, соберутся ветераны, будет солдатская каша, выставка военной техники, будут работать мастера Петриковской росписи. Для детей проведут акцию «Голубь мира» и научат делать бумажных птиц. 

Читайте также: Удод вітає з Днем Перемоги лише російською та під логотипом фонду Вілкула (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю