Что будет происходить 8 и 9 мая в Днепропетровске?

06.05.2015 09:00

8 мая Украина вместе со всей Европой будет отмечать День примирения и памяти погибших в годы Второй мировой войны, а 9 мая – День Победы над нацизмом во Второй мировой войне.

Что же будет происходить в эти дни в Днепропетровске?

8 мая в 10-00 от пл. Героев Майдана начнется традиционный траурный марш. Его участники пройдут по пр. Карла Маркса до памятника погибшим в годы Второй мировой войны в парке им. Калинина. В этом месте похоронены люди разных национальностей. Участники шествия возложат цветы к монументу.

9 мая в 10:00 возле памятника Генералу Пушкину (Танк) назначили встречу организаторы сразу двух акций.Участники акции «Внуки дедам: вы победили – мы победим» возложат цветы к Монументу Славы, чтобы почтить память воинов, погибших в годы Второй мировой, а затем направятся на Аллею Героев (возле облгосадминистрации), чтобы отдать дань уважения защитникам Украины, отдавшим за нее свои жизни в 2014-2015 гг.

Сторонники Оппозиционного блока тоже возложат цветы к монументу Вечной Славы и направятся на Фестивальный причал. Там запланирован концерт, солдатская каша, выставка военной техники. В рамках акции «Голубь мира» детей будут учить делать из бумаги голубей. Все это будет длится до 15:00.

Читайте также: Голова ОДА з'явився у Кривому Розі білбордами з помилкою у написанні

Источник: http://zabeba.li/

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю