Голова ОДА з'явився у Кривому Розі білбордами з помилкою у написанні

05.05.2015 11:32

«Новий голова ОДА з'явився в Кривому Розі новими білбордами. Мало того, що дуже слабенькими і по-аматорському зробленими, так ще й в слові "перемАгаємо" помилки припустилися», - пише на своїй сторінці у фейсбук криворізький громадський активіст Юлій Морозов.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Причому це "Пам'ятаємо. Перемагаємо" фігурує на всіх матеріалах з "Маками пам'яті", розроблених Українським інститутом національної пам'яті.

Навіщо криворукі недодизайнери лізуть переписувати вже цілком пристойно здизайнені речі, незрозуміло.

Для людей з хворою фантазією відразу напишу: цей пост не означає «Коломойський, рятівнику наш, повернися», - зазначив активіст у повідомленні. 

Читайте також: На Дніпропетровщині вперше відзначать День пам’яті та примирення

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Пригунов Гліб
05.05.2015
Дякуємо за інформацію. Фірма, яка друкувала постери дійсно допустила помилку. Виправляємо!!!
Дезайнер
05.05.2015
Я щетаю што тама все провильно напысано
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю