Удод вітає з Днем Перемоги лише російською та під логотипом фонду Вілкула (ФОТО)

05.05.2015 23:07

Про вітання місцевих пенсіонерів з Днем Перемоги від голови Дніпропетровської облради Євгена Удода у своєму блозі розповів громадський активіст Віктор Романенко. Також до тексту додається фото вітального листа.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Активіст зауважив, що такий самопіар Євгена Удода напередодні виборів супроводжується жовто-блакитним логотипом Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива». Також привітання надруване лише російською мовою, не містить «ніякого штемпеля «Укрпошти», тиражу, номера замовлення і назви друкарні».

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Жоржина
06.05.2015
Удод фейсом не вышел, я б на его месте не светила лысиной на открытках.
Петро
06.05.2015
А ви що : не зрозуміли, чи читати вже не зуміли?
сергей 57
06.05.2015
женя и саша ваше место в лугандонии. не смердите в нашем днепре
елена
06.05.2015
Я поверила в ,, справедливость популярности,,. Не позортесь и не придирайтесь. Ведь все да наоборот. Такая моя точка зрения.
Анжела
05.05.2015
Когда новая власть накажет эту "сладкую" парочку? А плакаты удода реально ж.опище!!
Валентина
05.05.2015
Дуже хочеться,щоб Вілкул і Удод "поднимали экономику "в ДНР ,ЛНР Не бачити б їх вже і не чути.Лицемірні,наглючі і безсовісні
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю