245 фамилий мажоритарщиков Днепропетровщины (СВОДНЫЕ ДАННЫЕ)

02.10.2014 12:42

Сегодня список кандидатов по мажоритарным округам Днепропетровщины пополнился еще 46 новыми фамилиями. Сейчас, по официальным данным Центризбиркома, на 17 округах Днепропетровской области зарегистрировались 245 кандидатов-мажоритарщиков,

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Кого Центризбирком зарегистрировал 1 октября по округам (24-40):

На 24-м округе трое новичков: Гетьман Вадим Анатольевич – самовыдвижение, Икол Владимир Григорьевич – Оппозиционный блок и Мороз Александр Григорьевич – ЗАСТУП.

На 25-м двое: Гордиенко Александр Владимирович – Оппозиционный блок и Руденко Александр Александрович – самовыдвижение.

На 26-м от Оппозиционного блока выдвинута Власова Наталья Федоровна.

На 27-м: Демидова Наталья Михайловна - Оппозиционный блок

28 - Мельникова Ольга Валентиновна – Оппозиционный блок и Яцук Владимир Николаевич – ЗАСТУП.

29 - Гребенюк Татьяна Валерьевна - Оппозиционный блок

На 30-м округе трое самовыдвиженцев и кандидат от ОП: Бенько Светлана Георгиевна – самовыдвижение, Голосный Максим Игоревич – самовыдвижение, Гурская Марина Гариевна – Оппозиционный блок, Залевский Александр Юрьевич – самовыдвижение.

31 – Малашевский Андрей Васильевич – самовыдвижение, Пирогов Дмитрий Владимирович – самовыдвижение, Пономаренко Николай Александрович – Оппозиционный блок.

Три кандидата добавились на 32 округе: Белая Инесса Григорьевна – ЗАСТУП, Гальченко Андрей Владимирович – самовыдвижение и Коляда Сергей Николаевич – Оппозиционный блок.

33 – Авраменко Лилия Владимировна – Оппозиционный блок, Лившиц Илья Александрович – самовыдвижение, Твердохлеб Александр Николаевич – самовыдвижение, Малачевский Олег Викторович – самовыдвижение.

34 – Корнет Валентин Георгиевич – Оппозиционный блок

На 35 избирательном округе зарегистрировали еще одного кандидата из Никополя Шипко. Таким образом желающих стать нардепом увеличилось до 20 человек: Ермаков Тарас Евгеньевич – самовыдвижение, Литвинова Ирина Викторовна – Оппозиционный блок, Просянко Александр Викторович – ЗАСТУП,  Шипко Олег Викторович – самовыдвижение.

36 – Бондаренко Андрей Евгеньевич – Свобода, Живага Евгений Викторович – Оппозиционный блок,  Косоног Павел Павлович – самовыдвижение, Пасичник Сергей Михайлович – самовыдвижение, Стовба Николай Иванович – ЗАСТУП.

37 - Лёринец Федор Анатольевич – ЗАСТУП, Протасенко Роман Юрьевич – самовыдвижение, Рыжков Сергей Сергеевич – Оппозиционный блок, Рысин Александр Александрович – самовыдвижение, Шокотько Роман Олегович – самовыдвижение.

38 – Адамский Анатолий Павлович – Оппозиционный блок

39 - Вакуленко Юрий Евгеньевич – ЗАСТУП, Ковалев Геннадий Андреевич – Оппозиционный блок

40 – Мусаелян Дмитрий Пушкинович – самовыдвижение, Мухина Елена Владислвовна – Либеральная партия Украины, Филимонова Галина Федоровна – Оппозиционный блок, Шаповалов Александр Григорьевич – самовыдвижение.

Итоговый список по 17 округам Днепропетровской области:

№24
1. Шикуленко Александр Витальевич – Народный фронт
2. Клименко Богдан Викторович – Батькивщина
3. Краснобрижий Павел Сергеевич – Сильная Украина
4. Убогов Валерий Леонидович - КПУ
5. Панченко Андрей Иванович – Громадська Сила
6. Безбах Яков Яковлевич – самовыдвижение
7. Дегтярев Юрий Сергеевич - самовыдвижение
8. Васючков Иван Александрович – Сила людей
9. Кондаков Андрей Николаевич – Радикальная партия
10. Костюченко Андрей Сергеевич – самовыдвижение
11. Гетьман Вадим Анатольевич – самовыдвижение
12. Икол Владимир Григорьевич – Оппозиционный блок
13. Мороз Александр Григорьевич - ЗАСТУП

№25
1. Котов Владислав Владимирович – Народный фронт
2. Горник Андрей Владимирович – Батькивщина
3. Шипко Александр Федорович – Сильная Украина
4. Курячий Максим Павлович – Блок Петра Порошенко
5. Краснов Загид Геннадьевич – Громадська сила
6. Цыркин Игорь Маркович – самовыдвижение
7. Яковенко Владимир Иванович – самовыдвижение
8. Волокитина Наталья Юрьевна - Радикальная партия
9. Руденко Игорь Иванович – самовыдвижение
10. Джума Вадим Петрович – Ресрубликанская партия «Славутич»
11. Вороной Денис Леонидович - самовыдвижение
12.Гордиенко Александр Владимирович – Оппозиционный блок
13. Руденко Александр Александрович – самовыдвижение

№26
1. Линчевский Игорь Вячеславович – Народный фронт
2. Чеберда Алексей Григорьевич – Батькивщина
3. Василенко Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Денисенко Андрей Сергеевич – Блок Петра Порошенко
5. Афанасьев Александр Анатольевич – Громадська сила
6. Григорук Олег Романович – самовыдвижение
7. Редька Александр Олегович – Демократический альянс
8. Ульянова Тамила Владимировна - Воля
9. Кучерук Сергей Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
10. Лаппо Игорь Николаевич – Радикальная партия
11. Литвиненко Сергей Михайлович - Справедливость
12. Власова Наталья Федоровна - Оппозиционный блок

№27
1. Моренец Вадим Александрович – Народный фронт
2. Баско Андрей Валентинович – Батькивщина
3. Лупандин Александр Александрович – Радикальная партия
4. Стюпан Денис Владимирович - самовыдвижение
5. Варфоломей Сергей Викторович – Демократический альянс
6. Епифанцева Светлана Владимировна – самовыдвижение
7. Пилипенко Анжелика Анатольевна – самовыдвижение
8. Филатов Борис Альбертович - самовыдвижение
9. Кузнецов Руслан Владимрович – КПУ
10. Демидова Наталья Михайловна - Оппозиционный блок

№28
1.Харченко Владимир Викторович – Народный фронт
2. Козлов Юрий Романович – Батькивщина
3. Суханов Сергей Анатольевич – Сильная Украина
4. Куличенко Иван Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Збарская Екатерина Юрьевна – Громадська сила
6. Аббасов Заур Джаваншир оглы – самовыдвижение
7. Коваленко Анатолий Николаевич – самовыдвижение
8. Кожушко Николай Николаевич – самовыдвижение
9. Колесников Алексей Владимирович – Радикальная партия
10. Морозенко Евгений Владимирович – самовыдвижение
11. Швачко Андрей Валерьевич - КПУ
12. Мельникова Ольга Валентиновна – Оппозиционный блок
13. Яцук Владимир Николаевич - ЗАСТУП

№29
1.Клименко Анатолий Владимирович – Народный фронт
2. Дзодз Николай Аникиевич - Батькивщина
3. Шинкевич Виктор Геннадиевич – Сильная Украина
4. Куприй Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Писаревский Константин Иванович – самовыдвижение
6. Швец Николай Антонович – самовыдвижение
7. Бордовская Вера Семеновна – КПУ
8. Москаленко Роман Анатольевич – самовыдвижение
9. Москалец Николай Николаевич – Радикальная партия
10. Прокудин Александр Геннадиевич – Украинская партия «Зеленая планета»
11. Гребенюк Татьяна Валерьевна - Оппозиционный блок

№30
1.Дегтярев Юрий Владимирович – Народний фронт
2. Плахотник Александр Олегович – Батькивщина
3. Дементьев Дмитрий Витальевич – Сильная Украина
4. Дубинин Александр Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Демошенко Сергей Валентинович – самовыдвижение
6. Коваленко Сергей Викторович – НОВАЯ ПОЛИТИКА
7. Гузенко Константин Алексндрович – самовыдвижение
8. Зарваницкий Юрий Богданович – Радикальная партия
9. ЗахорольскийОлег Иванович – самовыдвижение
10. Ткаченко Сергей Иванович - КПУ
11. Бенько Светлана Георгиевна – самовыдвижение
12. Голосный Максим Игоревич – самовыдвижение
13. Гурская Марина Гариевна – Оппозиционный блок
14. Залевский Александр Юрьевич - самовыдвижение

№31
1.Олейник Сергей Николаевич – Народный фронт
2. Габриадзе Мераби Рубенович – Батькивщина
3. Петровский Игорь Викторович – Сильная Украина
4. Олейник Виталий Николаевич – Блок Петра Порошенко
5. Караманиц Константин Федорович – самовыдвижение
6. Смирный Евгений Владимирович – самовыдвижение
7. Балабат Любовь Николаевна – Радикальная партия
8. Вовк Юрий Марьянович – самовыдвижение
9. Павлов Константин Юрьевич – самовыдвижение
10. Шолошенко Виталий Викторович – Блок левых сил
11. Штанько Сергей Николаевич – самовыдвижение
12. Штефан Владислав Александрович - самовыдвижение
13. Малашевский Андрей Васильевич – самовыдвижение
14. Пирогов Дмитрий Владимирович – самовыдвижение
15. Пономаренко Николай Александрович – Оппозиционный блок.

№32
1.Сова Светлана Николаевна – Народный фронт
2. Черствый Геннадий Борисович – Батькивщина
3. Смелый Сергей Евгеньевич – Сильная Украина
4. Рубан Инна Ивановна – Блок Петра Порошенко
5. Туровская Ирина Львовна – самовыдвижение
6. Решотка Сергей Павлович – самовыдвижение
7. Шевчик Оксана Александровна – самовыдвижение
8. Броецкий Александр Анатольевич – Радикальная партия
9. Данелия Силован Монучарович - самовыдвижение
10. Литвиненко Павел Леонидович – КПУ
11. Милобог Юрий Валерьевич – самовыдвижение
12. Никитин Игорь Юрьевич – самовыдвижение
13. Полтавец Андрей Анатольевич – самовыдвижение
14. Яковенко Иван Анатольевич - самовыдвижение
15. Белая Инесса Григорьевна – ЗАСТУП
16. Гальченко Андрей Владимирович – самовыдвижение
17. Коляда Сергей Николаевич – Оппозиционный блок

№33
1.Соколовский Владимир Петрович – Народный фронт
2. Бабенко Ольга Владимировна – Батькивщина
3. Лищина Александр Викторович – Сильная Украина
4. Усов Константин Глебович – Блок Петра Порошенко
5. Макаренко Александр Юрьевич – самовыдвижение
6. Колесник Николай Юрьевич – самовыдвижение
7. Шаповалова Екатерина Геннадьевна – самовыдвижение
8. Бобченко Юрий Викторович - самовыдвижение
9. Колесников Николай Павлович - самовыдвижение
10. Гамалага Константин Евгеньевич – Сила людей
11. Кривенко Ирина Васильевна – КПУ
12. Оксамитна Наталья Васильевна – Радикальная партия
13. Пронькин Владимир Леонидович - самовыдвижение
14. Саенко Иван Иванович – самовыдвижение
15. Федин Константин Анатольевич – самовыдвижение
16. Авраменко Лилия Владимировна – Оппозиционный блок
17. Лившиц Илья Александрович – самовыдвижение
18. Твердохлеб Александр Николаевич – самовыдвижение
19. Малачевский Олег Викторович - самовыдвижение

№34
1.Волосянко Николай Иванович – Народный фронт
2. Мищенко Виктор Иванович – Батькивщина
3. Сахнюк Юрий Зиновьевич – Сильная Украина
4. Майстренко Александр Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Крышин Олег Юрьевич – самовыдвижение
6. Бережный Владимр Николаевич - КПУ
7. Кравченко Артем Владимирович – самовыдвижение
8. Кравченко Сергей Александрович – Радикальная партия
9. Корнет Валентин Георгиевич – Оппозиционный блок

№35
1. Бычков Дмитрий Александрович – Народный фронт
2. Лиханский Виктор Александрович – Батькивщина
3. Базилюк Иван Иванович – Сильная Украина
4. Пасхалов Сергей Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Колесник Вадим Геннадьевич – самовыдвижение
6. Рудик Владимир Михайлович – самовыдвижение
7. Шипко Андрей Федорович – самовыдвижение
8. Баландин Сергей Викторович – самовыдвижение
9. Евтушенко Владимр Алексеевич – самовыдвижение
10. Жир Александр Александрович – самовыдвижение
11. Кучерук Александр Николаевич – Национальная демократическая партия Украины
12. Олийнык Руслан Юрьевич – самовыдвижение
13. Рыжков Евгений Николаевич – самовыдвижение
14. Тихон Александр Владимирович – Радикальная партия
15. Токарь Руслан Иванович – самовыдвижение
16. Старун Сергей Владимирович - самовыдвижение
17. Ермаков Тарас Евгеньевич – самовыдвижение
18. Литвинова Ирина Викторовна – Оппозиционный блок
19. Просянко Александр Викторович – ЗАСТУП
20. Шипко Олег Викторович - самовыдвижение

№36
1.Савченко Петр Терентьевич – Народный фронт
2. Куклин Владимир Юрьевич – Сильная Украина
3. Залунин Владимир Федорович – самовыдвижение
4. Мартовицкий Артур Владимирович – самовыдвижение
5. Дацько Татьна Федоровна – самовыдвижение
6. Щербаков Геннадий Лаврентьевич – самовыдвижение
7. Аникеев Владимир Ильич – Радикальная партия
8. Метелица Иван Сергеевич – самовыдвижение
9. Норенко Ирина Николаевна - самовыдвижение
10. Соболь Александр Иванович - самовыдвижение
11. Бондаренко Андрей Евгеньевич – Свобода
12. Живага Евгений Викторович – Оппозиционный блок
13. Косоног Павел Павлович – самовыдвижение
14. Пасичник Сергей Михайлович – самовыдвижение
15. Стовба Николай Иванович – ЗАСТУП

№37
1.Лавриненко Сергей Геннадиевич – Народный фронт
2. Зубрий Дмитрий Александрович – Батькивщина
3. Гуреев Дмитрий Александрович – Сильная Украина
4. Мудрый Алексей Алексеевич – Блок Петра Порошенко
5. Папуча Андрей Владимирович – самовыдвижение
6. Писаревский Александр Александрович – самовыдвижение
7. Раевский Игорь Викторович – самовыдвижение
8. Сорока Алексей Александрович – самовыдвижение
9. Цуркан Олег Валерьевич – самовыдвижение
10. Шпенов Дмитрий Юрьевич – самовыдвижение
11. Гладченко Виталий Михайлович – самовыдвижение
12. Доценко Юрий Всеволодович – самовыдвижение
13. Кузнецов Станислав Валерьевич – Радикальная партия
14. Литвиненко Сергей Михайлович – самовыдвижение
15. Мудрый Алексей Евгеньевич – самовыдвижение
16. Селиванова Людмиа Сергеевна – Народная перспектива
17. Шпинов Александр Дмитриевич – самовыдвижение
18. Лёринец Федор Анатольевич – ЗАСТУП
19. Протасенко Роман Юрьевич – самовыдвижение
20. Рыжков Сергей Сергеевич – Оппозиционный блок
21. Рысин Александр Александрович – самовыдвижение
22. Шокотько Роман Олегович - самовыдвижение

№38
1. Чернодобравский Олег Иванович – Народный фронт
2. Закора Неля Николаевна – Батькивщина
3. Подуков Алексей Викторович – Сильная Украина
4. Гуртовой Игорь Иванович – Блок Петра Порошенко
5. Буряк Александр Николаевич – самовыдвижение
6. Нестеренко Вадим Григорьевич - самовыдвижение
7. Журавская Любовь Федоровна – Радикальная партия
8. Кузьмук Александр Иванович - самовыдвижение
9. Литвищенко Виктор Иванович – самовыдвижение
10. Малиночка Любовь Григорьевна - КПУ
11. Погорелая Нина Степаовна - самовыдвижение
12. Адамский Анатолий Павлович – Оппозиционный блок

№39
1.Верченко Александр Александрович – Народный фронт
2. Куюмчян Мгер Санасарович – Батькивщина
3. Мазур Сергей Валерьевич – Сильная Украина
4. Плеханов Дмитрий Александрович – Блок Петра Порошенко
5. Астион Василий Николаевич – самовыдвижение
6. Пустовая Мария Ивановна – самовыдвижение
7. Самойленко Юрий Павлович – самовыдвижение
8. Калинина Людмила Николаевна – Радикальная партия
9. Ковтун Владимир Васильевич - самовыдвижение
10. Козубский Иван Марьянович – Блок левых сил
11. Саратова Наталья Васильевна - КПУ
12. Скворцов Виталий Александрович – самовыдвижение
13. Чанкселян Сергей Васильевич – самовыдвижение
14. Ярош Дмитрий Анатольевич – Правый сектор
15. Вакуленко Юрий Евгеньевич – ЗАСТУП
16. Ковалев Геннадий Андреевич – Оппозиционный блок

№40
1.Ященко Дмитрий Анатольевич – Народный фронт
2. Рязанцев Иван Михайлович – Батькивщина
3. Шкуро Николай Александрович – Сильная Украина
4. Гидич Валентин Владимирович – Блок Петра Порошенко
5. Савенко Анатолий Степанович – самовыдвижение
6. Скорук Максим Анатольевич – Украинская платформа «СОБОР»
7. Мороз Олег Николаевич – самовыдвижение
8. Кузнецов Александр Генрихович – Радикальная партия
9. Сафронов Станислав Александрович – самовыдвижение
10. Тимофеев Денис Александрович – КПУ
11. Мусаелян Дмитрий Пушкинович – самовыдвижение
12. Мухина Елена Владислвовна – Либеральная партия Украины
13. Филимонова Галина Федоровна – Оппозиционный блок
14. Шаповалов Александр Григорьевич – самовыдвижение

Комментарии
Олег
02.10.2014
Сейчас список передерут 056 и Днепровская панорама и выдадут за свою "аналитическую работу"))))
Последние записи в блогах

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

Надання ЕДП Надавачем здійснюватиметься лише за попереднім записом до відповідного відокремленого пункту реєстрації.

Детальну інформацію розміщено на інформаційному ресурсі https://acskidd.gov.ua/.

Звертаємо увагу на можливість використання сервісуповторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом, який значно спрощує процедуру отримання ЕДП. Сервіс доступний за посиланням https://acskidd.gov.ua/manage-certificates

Сервіс дозволяє отримувати ЕДП онлайн, тобто без відвідування відокремлених пунктів реєстрації користувачів, заповнення реєстраційних карток, підготовки інших паперових документів, що дозволяє зекономити власний час та кошти.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) та Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (далі – Закон № 540) внесено зміни, зокрема до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Нормами нового п. 524 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) не нараховується та не сплачується за період з 01 березня по 31 березня 2020 року.

З метою зменшення податкових зобов’язань з плати за землю за період з       01 березня по 31 березня 2020 року платники плати за землю (крім фізичних осіб), які відповідно до п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову декларацію з плати за землю за 2020 рік, мають право подати уточнюючу податкову декларацію                   (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ, та враховуючи зупинення перебігу таких строків на період з 18 березня по 31 травня 2020 року відповідно до п. 522 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ). В такій декларації відображаються зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за березень 2020 року.

Ті платники плати за землю, які на підставі Закону № 533 подали уточнюючу податкову декларацію з плати за землю за 2020 рік на зменшення податкових зобов’язань за березень та квітень 2020 року, враховуючи вимоги Закону № 540 зобов’язані подати не пізніше 30 квітня 2020 року уточнюючу податкову декларацію до податкової декларації з плати за землю за 2020 рік (з урахуванням раніше поданих уточнюючих податкових декларацій), в якій збільшують податкові зобов’язання з плати за землю за квітень 2020 рік, тобто відновлюють податкові зобов’язання, які були задекларовані в податковій декларації з плати за землю за 2020 рік.

Законом № 540 передбачено, що штрафні санкції, визначені ст. 50 ПКУ та штрафні санкції згідно вимог п. 120.2 ст. 120 ПКУ, за внесення змін до податкової звітності в частині збільшення податкових зобов’язань з плати за землю за податковий період квітень 2020 року, не нараховуються.

 

Подробнее

У березні 2020 року Державною податковою службою забезпечено надходження з акцизного податку у розмірі 5 889,2 млн грн. У тому числі 5 583,7 млн грн з підакцизної продукції, виробленої на території України, та 305,5 млн грн – з імпортованої. Виконання індикативних показників, встановлених розписом Міністерства фінансів України, склали 101,3 % та 106,7 % відповідно. 

Акцизний податок в Україні має значну питому вагу у формуванні Державного бюджету України. На 78,7 % цей показник формує тютюнова галузь. У березні поточного року виробниками тютюнової продукції забезпечено 4392,7 млн грн надходжень з акцизного податку, що на 1308,4 млн грн більше ніж у березні 2019 року. Темп росту склав 142,4 %. Такий показник став можливим завдяки комплексним заходам з боротьби з виготовленням та виявленням нелегальної продукції на ринку тютюнових виробів. 

Надходження з акцизного податку від реалізації лікеро-горілчаної продукції в березні становило 595,6 млн грн, що на 131,2 % більше ніж у березні 2019 року. Щодо акцизного податку зі спирту, то надходження відносно минулого року зросли майже у 8 разів і становили 61,4 млн гривень. 

З метою покращення стану адміністрування акцизного податку, а також викорінення «тіньового» сектору в Україні протягом поточного року ДПС вжито низку заходів. А саме: тотальна заміна податківців по податкових постах на спиртових заводах, пломбування місць несанкціонованого відбору спирту, контроль за показниками лічильників, масові перевірки місць роздрібної торгівлі підакцизними товарами та системна боротьба з виготовленням та розповсюдженням контрафактної продукції. Зауважимо, нині ДП «Укрспирт» під контролем ДПС збільшує обсяги виготовлення антисептичних заходів, вкрай необхідних державі сьогодні.

«Посилення контролю за ринком підакцизних товарів приносить результат. Спільні заходи податківців та правоохоронних органів вже привели до значного збільшення надходжень від акцизного податку. І ми на цьому не зупиняємося. Адже в умовах кризи важлива кожна гривня, яка може стати підтримкою для бізнесу і населення у цей непростий час», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов. 

Державна податкова служба висловлює подяку всім виробникам підакцизної продукції, які працюють легально та забезпечують країну бюджетними надходженнями.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу роботодавців, що постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153 затверджено Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Порядок № 153), яким передбачено компенсацію роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) у зв’язку із створенням нового робочого місця.

Дія Порядку № 153 поширюється на суб’єктів господарювання – роботодавців, які починаючи з 2013 року:

● створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них працівників шляхом укладення трудового договору;

● протягом 12 календарних місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця здійснюють виплату їй заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати.

Якщо роботодавець забезпечив дотримання вищезазначених вимог, то такий роботодавець отримує право на компенсацію фактичних витрат у розмірі             50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску протягом наступних                             12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати у розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати у місяці сплати єдиного внеску за особу, працевлаштовану на нове робоче місце.

Водночас, у разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію.

Норми визначені п. 2 Порядку № 153.

 

Подробнее