1 вересня до шкіл Дніпра прийшли 104 тисячі учнів

02.09.2021 09:27   -

Цьогоріч у Дніпрі прийшли на уроки 104 тисячі учнів. Сформовано 356 перших класів – це понад 10 тисяч дітей. На 1 вересня не обійшлося без урочистостей, але основна умова – без масовості, з дотриманням дистанції.  У школі № 2 замість стандартної лінійки влаштували невеличкий концерт. До дітей завітали спеціальні гості – Міккі та Мінні Мауси. Вони провели за парти першачків та одинадцятикласників. 

«Ми провели це свято виключно для наймолодших і найстарших учнів, адже для першачків це перший в житті дзвоник, а для наших майбутніх випускників – останній. Ми відійшли від стандартних урочистостей, для цього радилися зі школярами та батьками. Цьогоріч у нас 3 класи першачків (88 хлопчиків та дівчат) та 2 класи одинадцятикласників», – поділилася директорка СЗШ № 2 Наталя Пшеничнікова. 

Дуже хотів побачити однокласників після онлайн-навчання майбутній випускник Ростислав Купрій: «Дуже добре, що ми відійшли від звичайного святкування, – так веселіше. Нарешті я зможу поспілкуватися із друзями. Дистанційка мала й свої плюси, проте живе спілкування краще». 

Сьогодні відчинились усі школи Дніпра, діти навчатимуться офлайн. Зараз у місті «зелена зона» щодо коронавірусу. У міському департаменті гуманітарної політики зазначили, що всі заклади оснащені санітайзерами, мають термометри: «Дивимось на рекомендації МОЗу й максимально розмежовуємо масові заходи, як тут ( у школі № 2, – ред) – проходить свято виключно для першокласників та майбутніх випускників. Якщо буде «червона» чи «жовта» зона, то за рішенням педради – перехід на змішану форму, а «червона» – на дистанційне навчання. Крім того, ми виконуємо вимоги з вакцинації: на сьогодні у нас 47 % прищеплених працівників шкіл та дошкільних закладів», – повідомила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олена Яковенко.