Відомий мільярдер Річард Бренсон закликав захистити Україну перед загрозою від РФ

28.01.2022 11:23   -

Засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав лідерів бізнесу об’єднатися та захистити суверенітет України в умовах агресії з боку РФ, – повідомляє Економічна правда з посиланням на статтю Бренсона.

Для лідерів бізнесу настав момент зібратися та відстояти суверенітет України. Навіть якщо за це доведеться платити, всі ми маємо чітко дати зрозуміти, що агресія завжди неприйнятна, і міжнародний приватний сектор підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої держави, котра намагається порушити суверенітет іншої“, – йдеться у публікації.

За словами Бренсона, війна між Україною і Росією матиме колосальні негативні наслідки. Для прикладу він наводить Сирію, де Росія здійснила своє військове втручання. Передусім від бойових дій страждає цивільне населення.

Це ще більше ізолює Росію та її президента від решти світу, зруйнує російську економіку. Основний тягар агресії нестиме мирне населення. Кривава громадянська війна в Сирії, в якій російські війська і найманці грають жахливу роль, є яскравим нагадуванням про те, що поставлено на карту“, – зазначає бізнесмен.

Бренсон підкреслив, що не вірить у перемогу Путіна в такій авантюрі і закликав його подумати про майбутнє свого народу.